Zoombi apokalypsa v 1. lize

Ve druhém kole 1. ligy tým Zoombi nastoupil v nové sestavě a předvedl se nám úplně nový hráč Jiří Eliáš. Jirka tak poprvé okusil dráhy Bowling Darts Rubín a nevedl si vůbec špatně. S týmem Zoombi se zapsal do historických tabulek a hlavně pomohl týmu k vedoucí příčce.

Tým Zoombi získal úctyhodných 24,5 bodů a vede tabulku 1. ligy s náskokem osmi bodů a celkovým počtem 34,5 nasbíraných bodů. Nejvyšší týmový nához 593 bodů a nejlepší týmový průměr 494,33 patří právě tomuto týmu. Zoombi tento hrací den opravdu hrál skvěle a vyhrál všechny statistiky. Na druhé místo spadli Žabinští Vlci se ziskem 26,5 bodů ale na paty jim dýchají Jitrnice s minimální ztrátou pouhého půlbodu.

Nejlepším hráčem večera se stal Pavel Štěpán s průměrem 174 b, za který si Pavel odnesl tekutou cenu. Pavel ovšem přepsal tabulku na dráze číslo jedna a s náhozem 236 b ovládl i statistiku pro nejvyšší nához. Velice povedený hrací den v podání tohoto borce. Jeho kolega Honzík Weingart pro změnu ovládl užitečnost a se ziskem 5,5 bodů pro družstvo se stal nejužitečnějším hráčem kola. Gratulace pánové.

Nejlepší ženou byla Martinka Koktová s průměrem 155,40. Mezi ženami také předvedla nejvyšší nához, který měl hodnotu 176 b. Opět celý večer brblala a nakonec byla nejlepší mezi ženami, co k tomu dodat … ( smích )

Celý tým Žabinských Vlků se opravdu stará o zábavu a pohodovou atmosféru v této lize. Patří jim velké díky a doufáme, že to bude pokračovat i nadále. Pohoda, zábava prostě musí být.

Uvidíme se na třetím hracím kole, kdy volný hrací den mají právě Žabinští Vlci ….. převezme jiný mančaft štafetu od Vlků a bude bavit okolí?? Budeme si muset na odpověď počkat… Jack