HLT Club nový vedoucí tým Extraligy!!

Poslední skupina Bowlingové KANEC ligy odehrála svoje druhé kolo. Máme tak uzavřený druhý hrací den. Podívejme se na krátké shrnutí.

Do čela Extraligy se vyhoupl tým HLT Club, který vyhrál druhé hrací kolo se ziskem 18ti bodů. Vyrovnanost této ligy je opravdu velká. Druhým nejlepším týmem večera se stali Pivaři se ziskem 15ti bodů, dále pak třetí Club no. 5 (14b ) a Slza ( 13b ). Zde je jasně vidět, že tato liga se opravdu bude přetahovat o každý bodík.

Nejvyšší týmový nához předvedl tým Pivaři (552 b). Tohle družstvo má v držení také nejlepší průměr večera, jehož hodnota byla 480,67.

Nejlepším hráčem večera se stal Milan Šťastný s krásným průměrem 181,40 a zároveň Milan předvedl nejvyšší nához a jedinou dvoustovku večera (202 b), posíláme gratulaci. Už to vypadalo, že hráči z Extraligy dvoustovku nepřekonají, ale Milan to v poslední hře přece jen zachránil.

Nejlepší ženou byla jeho kolegyně z týmu Anna Breiová, která s průměrem 153,80 ovládla ženské statistiky. Anna zahrála i nejvyšší nához s hodnotou 179 b.

Celková tabulka je velice vyrovnaná a do dalších dní se máme opravdu na co těšit. Rozdíl mezi prvním a čtvrtým místem je 10 bodů. Tým BC Devils, který měl volno, tak může s tabulkou pěkně zamíchat. Necháme se překvapit, co nám ďáblové předvedou.

Jack