No Stress pokračuje na vítězné vlně v 2. lize!!

Druhým kolem v 2. lize pokračovala Bowlingová KANEC liga. Nováček soutěže, který po prvním hracím dni vedl tabulku, pokračoval i v druhém hracím dni. Tým No Stress nám tak vede 2. ligu s náskokem už 10ti bodů. Na druhém místě je Stodola a bronz zatím drží Bručouni.

No Stress v druhém hracím kole získal 25 bodů a zahrál nejlepší týmový průměr, který činil 477,67. Průměr se zrodil hlavně díky dvěma náhozům nad hranicí 500 bodů (516, 510). Po deseti zápasech má tak tým No stress na kontě pouze jednu porážku. Bude tento nový tým pokračovat na vítězné vlně a útočit na postup do 1. ligy?? To se uvidí v dalších kolech, ale zatím to tak vypadá…

Nejlepším hráčem se stal Miloš Mrázek z týmu Stodola. Miloš je tahounem svého družstva a právě Stodola může být největším soupeřem vedoucího družstva. Miloš si zahrál průměr 172,50 a odnesl si tekutou cenu. Zároveň má na svém kontě nához 212 b, který byl nejvyšší v tento hrací den. Ovšem stejný nához nám předvedla i Sabina Valder z týmu No Stress. Sabina se stala nejlepší ženou s průměrem 161,17.

Ovšem máme zde ještě jednoho hráče, který se dokonce zapsal do historických tabulek. Tímto hráčem je Jirka Pryček, který v druhém hracím kole nenašel přemožitele a stal se neporaženým hráčem. Přidal se tak k Markétě Gabrhelové. Zatím pouze dva hráči jsou v této statistice pro tuto sezónu.

Všem týmům děkuji za pohodový hrací den. V třetím hracím dni má volno tým Bručouni.

Jack