Maximální účast na druhém turnaji devítkových dvojic!!!

Do devítkových březnových dvojic nám zasáhlo 24 hráčů, což znamená maximální účast. Představilo se nám docela hodně nových tváří. Z kuželkářského oddílu Sokol Husovice k nám našlo cestu hned několik hráčů, kteří se přišli odreagovat na bowling. Stejně tak se přišla odreagovat i rodina Machálků. Los byl velice zajímavý a kuželkáře svedl dohromady a přišla tak konfrontace proti bowlingovým dvojicím.

Vítěznou dvojicí se stala ta bowlingová. Zkušení borci Matěj Bednařík a rubínovské letadlo Mira Breburda moc šancí svým soupeřům nedali. Matěj a Mira jako jediná dvojice překonala hranici dvoustovky v průměrné hře. Jejich průměr se zastavil na hodnotě 208,63. Borci mají na kontě i nejvyšší nához turnaje a to krásných 263 b. Jen pro zajímavost, první turnaj vyhrály ženy Markéta Gabrhelová a Verča Dufková s průměrem 229,38, takže pánové máte se ještě co učit J)))

Na druhém místě se nám umístila dvojice Roman Látal a Jirka Pryček se ztrátou skoro 100 kuželek na první dvojici.

Třetí místo získává dvojice Markéta Gabrhelová a Jirka Radil, které chybělo pouhých 5 kuželek na druhé místo. Dalo by se říci, že toto je kuželkářská dvojice, i když Markéta je vlastně takový obojživelník.

V první půlce, což znamená krásné šesté místo, je skvěle hrající dvojice Kuba Hnát a Ondra Machálek. Tato dvojice útočila v poslední hře na perfect game, bohužel je zastavila neoblíbená ,,8“ na devítkovém turnaji. I tak borcům patří gratulace. Vzhledem k tomu, že byl lichý počet hráčů, naskočil do turnaje i rubínovský pirát Jack Sparrow. Jack si připsal nejvyšší nához v jednotlivé části. Jeho nához činil 254 b.

Celý turnaj se nesl ve skvělé atmosféře. K vidění bylo vše, popichování, hecování, fandění a velice se mi líbila hláška Miry Breburdy, který se ptal, kde stroje jménem Kuba Hnát a Ondra Machálek mají vypínač na vypnutí. Bylo vidět, že spojení dvou sportů přidá jen to dobré.

Osobně se těším na další turnaj. Velké díky všem hráčům druhého turnaje za parádní turnaj.

Pirát Jack