Válečci si v Superlize jedou vlastní ligu!!!

Druhým hracím kolem v superlize pokračovala Bowlingová KANEC liga. Po prvním dni byl na čele tým Válečci a nyní po druhém dni je situace stále stejná. Válečci jsou na prvním místě s obrovským náskokem 18ti bodů a jedou si svou vlastní ligu a soupeřům nedávají absolutně šanci. Válečci získávají 26 bodů a jen jednou byli poraženi týmem Holubník. Neskutečná forma tohoto týmu, který obhajuje titul. Jejich náhozy jsou opravdu neskutečné (621, 614, 571, 564, 550, 543), znamenají historicky druhý nejlepší průměr (569,17)  za hrací večer.

Ovšem tento večer i ostatní týmy předvádí krásné hry a velké souboje. Výsledkem je hned několik zápisů do historických tabulek a čtrnáct dvoustovek za jeden hrací večer. Toto byl večer hodný nejvyšší výkonnostní skupiny Bowlingové KANEC ligy. Trošku si to shrneme i když je toho opravdu hodně J

Nejlepším hráčem večera se stal Miloš Nemeškal. Miloš je prvním hráčem v nové sezóně, který zahrál průměr přes 200 a to přesně 201,83. Miloš celý večer hrál opravdu krásně a hned dvakrát přehodil hranici dvoustovky (244, 215), když jeho nához 244 b se stal nejvyšším náhozem kola a zatím celé Superligy. Miloš si tak právem odnesl cenu za nejlepšího hráče. Jeho parťačka z týmu Markéta Gabrhelová byla nejlepší v ženské části s průměrem 186,17. Přidala také dvě dvoustovky (203, 201) a dokonce zatím neprohrála jediný zápas. Markéta je tak jediná neporažená hráčka z ligy a pro svůj tým vybojovala všech 10 bodů. Zastaví někdo blonďatou lvici, nebo dál bude sbírat body? O tom možná příště…

Poslední člen týmu, mladá puška Martin Gabrhel, předváděl stejné výkony a doplnil svůj tým parádním průměrem 181,17. I on zahrál dvě dvoustovky (206, 205). Výkony Válečků jsou opravdu jak z jiné planety. Respekt!!!!

Dalším borcem, který předváděl celý večer skvělé výkony, byl Roman Látal. Roman zahrál druhý nejlepší průměr večera (189,50) a i on přidal dvě dvoustovky (225, 201). Roman tak vstoupil do ligy krásným výkonem a budeme se těšit, jak bude pokračovat. Jeho kolega z týmu Radim Kozumplík si vzpomněl na minulou sezónu a rozjel své umění. Radimův průměr se zastavil na hodnotě 181,67, k čemuž mu pomohli dvě dvoustovky (224, 200). Posledním borcem, který má na kontě dvě dvoustovky je rubínovský pirát. Jack Sparrow si připsal náhozy 204 b a 229 b čímž přepsal tabulku rekordu dráhy č. 2. Jack je tak jako první v jarní lize, který přepsal nějakou tabulku a budeme doufat, že ho brzo napodobí další hráči a rekordy se budou posouvat.

Ovšem seznam dvoustovek nám stále nekončí. Pepa Kozumplík předvedl nához 223 b a jeho průměr taky patří do historických tabulek. Pepa se zastavil na hodnotě 181,50. Poslední dvoustovku nám předvedl létající démon Mira Breburda, který s náhozem 223 b vyrovnal právě Pepu Kozumplíka. Jestli si dobře pamatuji, tolik dvoustovek snad v žádné lize v jednom hracím kole nepadlo. Superliga předvedla opravdu jeden z nejlepších večerů a mají na tom podíl všichni hráči. Všem gratulace a už se těším na další kolo.

Tým Bowling Darts Rubín