Finále jednotlivců KANEC ligy

Známe nového mistra a novou mistryni Kanec ligy pro sezónu jaro 2020. Finálová parta se v této době dávala docela těžko dohromady. Nakonec se vše povedlo a do kvalifikačních bojů zasáhlo 15 chlapů a 8 žen.


Kvalifikaci ovládl Radim Kozumplík s nádherným průměrem 204,25. Velká gratulace.


Ženskou část ovládla v kvalifikaci Radka Valíková s průměrem 184.

Semifinále pak v mužské části ovládl Vašek Salášek. Do finále nám ještě postoupilo pět hráčů. Druhý byl Milan Šťastný, třetí Martin Haxa, čtvrtý Pepa Kozumplík, pátý Kamil Škorvánek a šestý Radim Kozumplík.

V semifinále ženské části se potkali Radka Valíková, Monča Kozumplíková, Lenka Kadlčíková a Míša Alexová. Do finále ženské časti postouúila Radka a Monča, třetí místo urvala Míša Alexová a nepopulární bramborovou pozici obsadila Lenka Kadlčíková.


Mužské finále se hrálo na jednu hru a trojice hráčů postoupila do Superfinále a druhá trojice hráčů již ukončila své vystoupení v tomto finále.
Do superfinále postoupil z prvního místa Kamil Škorvánek s náhozem 215 b., druhý Vašek Salášek s náhozem 201 a třetí Pepa Kozumplík (184 b ).


Ženské finále bylo opravdu nervy drásající. Radka v první hře předvedla 212 b, ovšem Monča se držela s náhozem 192 b na dostřel. Druhou hru Radka předvedla nához 189 a Monča 174.
Radka tak obhájila titul mistryně Rubínu. Její celkový finálový součet byl 401 b. Velká gratulace.


Jak to dopadlo v mužské části?Bronz si vybojoval Pepa Kozumplík s celkovým finálovým součtem 352 b. Druhé místo obsadil se součtem 384 b Vašek Salášek. Novým Mistrem Rubínu se stal Kamil Škorvánek. Kamil zahrál součet 406 b. Historicky druhý nejlepší finálový výsledek. Velká gratulace Kamile.


Nejvyšší nához turnaje nám předvedl Milan Šťastný. Milan v kvalifikaci předvedl nához 221 b.


Všem velká gratulace a poděkování za účast nejen ve finále, ale v celé sezóně.

Výsledky a fotky naleznete v menu


Tým BDR