Finálový den Kanec Extraligy

Nejlepším týmem večera byl tým BC Devils se ziskem 19 bodů, což znamená pouze jediný ztracený bod. Gratulace. Hráčem kola se stal Milan Šťastný s průměrem 189 bodů. Milan zároveň předvedl nejvyšší nához kola, který měl hodnotu 233 sražených kuželek. Hráčkou kola se stala Mirka Růžičková s průměrem 160,75.

Jak to dopadlo celkově?

První místo udržel tým Pivaři a se ziskem 90 bodů vyhrává Extraligu. Na druhém místě po famózním finálovým kole získal tým BC Devils (86,5 b). Bronz získal tým Club no.5, který uhrál 83,5 bodů. Čtvrté místo získal tým HLT Club (74 b), poslední místo obsadila Slza se ziskem 67 bodů.

Nejlepším hráčem celé Kanec Extraligy se stal Milan Šťastný s průměrem 180,85.

Nejlepší hráčkou se stala Radka Valíková s průměrem 163,34.

Nejvyšší nához nám předvedla Míša Alexová. Její nához byl 247 b, což je opravdu krásné číslo. Jen pro zajimavost byl to nejvyšší nához celého ročníku všech soutěží. Míšo opravdu velká gratulace, Superliga už se na tebe těší.

Nejvíce bodů sebral a tím padem se stal nejužitečnějším hráčem ligy Radim Kozumplik. Radim dokázal uhrát pro svůj tým 22 bodů.Všem obrovská gratulace.Všem týmům přejeme krásný zbytek léta, krásné dovolené a plno zážitků.

Tým Bowling Darts Rubín.