Přišli jen na pivo a už pomalu slaví titul v 1.lize!!

Po odehrání pátého hracího dne můžou skoro s jistotou slavit postup do Extraligy a titul v 1.lize Pivaři ( Přišli jsme jen na pivo ). Do posledního hracího dne budou vstupovat s náskokem 22,5 bodů. Vzhledem k tomu, že se budou hrát čtyři zápasy a maximální bodový zisk je 24 bodů, je velice nereálné, že je někdo předběhne  a sebere titul. Ale vrátíme se k pátému hracímu dni. Hned tři týmy nasazují Jokera a svůj bodový zisk v tomto kole bude dvojnásobit. Komu to pomohlo nejvíce?

Nejlepším týmem večera byli Zabijáci se ziskem 20 bodů. Zabijáci tak připisují do tabulky hned 40 bodů a dostávají se na třetí pozici o pouhý půlbod. Na druhém místě je totiž Slza, která byla druhým nejlepším družstvem tohoto večera. Aby toho nebylo málo, na čtvrtém místě se ztrátou 4,5 b jsou Žabinští Vlci. Takže při pohledu na tabulku je jasné, že tady nás čeká boj o druhé místo a zároveň to bude tvrdý boj o čtvrtou příčku, která bude znamenat baráž proti týmu z 2.ligy, který se umístí na druhém místě. Máme se opravdu na co těšit a rozhodne každý zápas, každý bod a velmi pravděpodobně každý hod. Nervy drásající koncovka 1. ligy!!!

Nejlepší hráčem tohoto kola se stal Petr Švanda s krásným průměrem 178,20. Peťa hrál velmi vyrovnaně celý večer a svůj tým táhl za každým důležitým bodem. Skvělá práce a radost koukat. Dvoustovek bylo velmi málo, jak kdyby koncovka ligy hráče trochu svazovala. O nejvyšší nához se nám postaral Luděk Dvořáček (203 b). Další dvoustovku přidal Laďa Dědič a to přesně 201 b ……… Laďa zároveň byl výhercem motivační soutěže o první čistou hru a odnesl si tak tekutou cenu. Velice gratulujeme.  Poslední dvoustovka přiletěla z ruky Romana Baráka a měla totožnou hodnotu 201 b. Děkujeme pánové za předvedené výkony a snad to příště bude ještě lepší.

O nejvyšší nához v 1.lize se postaral tým Slza. Slza dokázala dokonce přehodit hranici 600 b a připsala si bonusový bod. Jejich výkon se zastavil na hodnotě 602 b, kdy právě Luděk házel nejvyšší nához dne. Gratulujeme a jen tak dále J Do posledního hracího dne je opravdu o co hrát a musíme si počkat, které týmy nakonec budou hrát baráž, ať už o možnost postoupit do Extraligy a nebo o udržení se v 1. lize. Termíny pro baráže jsou 13.1.2020 a 20.1.2020.