Jitrnice jdou do čela 2.ligy po 4 vsazených doublech

Odehrálo se nám předposlední kolo 2. ligy. Hned čtyři týmy nasazují zlého padoucha a tento hrací den se dvojnásobí všem týmům. Bručouni, Stodola, Legionáři a Jitrnice tak bojovali o dvojnásobnou porci bodů a snažili se z první pozice sundat vedoucí tým Zoombi, který v tomto kole měl volno. Povedlo se to??

Jitrnice mají v kolonce proher pro tento hrací den nulu a vítězí ve všech utkání a se ziskem 23 b jsou nejlepší týmem tohoto hracího dne.  Jejich týmový průměr je 461 b a jsou držiteli i nejvyššího náhozu 555 b a v obou těchto statistikách jsou na prvním místě. Povedený zlý padouch a posílám gratulaci. Druhým nejlepším týmem večera se stala Stodola se ziskem 16 bodů. Jitrnice se díky tomu výkonu dostávají do čela tabulky a do posledního hracího dne budou vstupovat s dvoubodovým náskokem a je tedy ještě o co hrát. Jak to dopadne, to si budeme muset počkat do posledního hracího dne.

Nejlepším jednotlivcem se stal Lukáš Mandelík z týmu Jitrnice. Lukáš zahrál průměr 168,83 a stal se jediným neporaženým hráčem tohoto dne. Posíláme velkou gratulaci. Nejvyšší nához předvedl Jiří Pryček z týmu Legionáři. Jirka předvedl nához 198 b a bohužel tentokrát nikdo nedokázal přehodit hranici dvoustovky.

Výhercem motivační soutěže se stal nováček Tomáš Konečný. Soutěž byla vyhlášena na první čistou hru, ale to se bohužel nikomu nepodařilo a tak organizátor v poslední hře změnil soutěž – kdo zahraje od 6. framu čistou hru bez chyby. Pokud bude shoda, rozhodne víc dohozů. Tomáš využil šanci a tekutou cenu získal do své moci. Posíláme gratulaci. Na programu budeme mít poslední hrací den a je rozhodně o co hrát. Sejdou se poprvé všechny týmy, proběhne vyhlášení a budeme znát postupujícího do 1.ligy a taky účastníka baráže. Baráže se budou hrát v termínu 13.1.2020 a 20.1.2020. To je pro 5. hrací den vše a těšíme se na vyvrcholení 2.ligy.