Superliga trhá Rubínové rekordy a drží vesmírnou rychlost!!!!! Válečci ničí své soupeře, jak asteroid planety!!!!

Třetí hrací den v Superlize nám opět přinesl krásnou podívanou. Týmy se sice doslova látají, jak to jen jde a pravidla umožňují a možná právě proto týmy předvádí neskutečné výkony. Do třetího hracího dne se přišel podívat zlý padouch u týmu Válečci. Je to tak v pořadí třetí zlý padouch, který přišel se podívat a viděl neskutečnou podívanou, kdy rubínovské kuželky musely umřít.

Vítězem hracího večera se stal tým Válečci se ziskem 28 b a s historicky nejlepším průměrem 569,17!!!! Tento tým včera doplnil Mira Breburda, který hrál s blonďatou lvicí Markétou Gabrhelovou a zabijákem Milošem Nemeškalem. Válečci včera skoro ve všech kategorii slaví úspěch a ostatním týmům dali těžké K.O. Nejlepší hráč večera? Miloš Nemeškal, který opět nasázel tři dvoustovky (218, 202, 201) a atakoval průměr 200 b za hrací večer. Miloš se zastavil na průměru 196,83. Setnul hlavy pěti svým protihráčům. Nejlepší žena a zároveň druhý nejlepší hráč večera? Markéta Gabrhelová, která dokázala všechny své protihráče porazit a nedala jediný bod. Ovšem Marky nám ukázala dva náhozy přes 200 b a to konkrétně 221 a 209 a zahrála opravdu krásný průměr 193,83!!! Když se k nim přidal i Mira Breburda s náhozem 205 b, bylo jasné, že tento tým zahrál asi nejlepší večer. Jejich kometa bude zářit nejvýš a zkáza, kterou tento tým napáchal se bude uklízet ještě dlouho. Tak teda pěkně děkujeme a doufáme, že nám tu hernu opravdu nezničíte J

Hned čtyřikrát včera padl bonusový bod za nához 600 b a více. Dvakrát si tento bod připsal (kdo jiný) tým Válečci za náhozy 617 a 613. Jednou se blýskl i tým Figury (složen z třech náhradníků) s náhozem 607, kdy hlavně Jack Sparrow do toho šel po hlavě, až rozstřískal svou kouli, která přijela skoro na dvě půlky. Chtěl ničit stejně jak Válečci, ale bohužel zničil akorát svoje nářadí a žádný velký efekt to nemělo J Poslední tým, který získal bod, byl tým BC Devils, který je zároveň držitelem nejvyššího náhozu (622 b).

Za tento hrací večer padlo opět nespočet dvoustovek. Některé už jsem zmínil výše. Nejvyšší nához hracího dne drží borci z BC Devils. Zbyněk Fiala i Honza Kratochvíl nám ukazují nához 225 b a zrovna oba ve stejné hře. Pánové super práce a gratulace. Jen o dvě kuželky méně (223 b) nám předvedl ničitel svého nářadí Jack Sparrow. Jeho včerejší kolega Milan Šťastný má na kontě nához 215 b. Poslední, který ještě nebyl zmíněn, je Pepa Kozumplík. Pepa dokázal hodit 211 b a zapsat se tak do statistik. Superliga to opravdu tříská ve velkém stylu. Druhý hrací večer, který nám přepisuje historické tabulky, padá nám neskutečně hodně dvoustovek. Můžeme se jen těšit na další hrací večer, kdy nám bude pauzírovat tým Figury.