První double na Rubínové devítce!!!

Poslední turnaj Rubínové devítky před velkým finále máme za sebou. Do turnaje nám vstoupilo dvacet hráčů.  Bylo zde pár nových hráčů, pár známých tváří a široká základna hráčů, co nám hrají pravidelně. Jak nám turnaj dopadl???

Kvalifikaci nám nejlépe zahrál Radim Kozumplík. Radim, který v lize táhne svůj tým výbornou hrou, nám své umění předvedl i na turnaji. Jeho kvalifikační součet byl 738 b. Tento součet byl třetí nejlepší kvalifikační výkon v historii Rubínové devítky a posíláme velkou gratulaci. Z kvalifikace nám postupují dvě ženy, které budou bojovat o titul nejlepší žena. Postoupila nám Lenka Zvěřinová (která zahrála druhý nejlepší kvalifikační součet 729 b) a taky nám postoupila Ivetka Dostálová. Ivetka nám předvedla druhou ,,perfekt game,, na devítce. V druhé hře na dráze číslo jedna sázela Ivetka striky za striky, okolí nedýchá, napětí roste každým hodem. Pevné nervy udržují ruku v koncentraci a Ivetka na konci 12.frajmu může slavit. Druhá hozená 300 z místa je na světě a mezi ženami je to první perfekt game. Její partner Vašek Salášek to okomentoval slovy ,,vyrovnaný světový rekord,,. Ivetko obrovská gratulace za parádní výkon.

První nepostupující žena byla Danča Bradáčová, která zdolala bronzovou příčku mezi ženami a  odnesla si medaili včetně láhve dobrého vína. Gratulace.

Semifinále nám vyhrává Mára Škrabal a zajišťuje si postup dál. Pokračují i obě ženy v turnaji a zbylou osmičku doplňuje Vašek Salášek, Radim Kozumplík, Mira Breburda, Milan Krčma a Luděk Dvořáček.

První finálová hra nám ukončí působení hned čtyřem hráčům a je tedy velmi důležitá. Nejlépe nám zahrál Vašek Salášek (268 b), druhý byl Mára Škrabal (266 b), třetí Radim Kozumplík (255 b) a poslední, kdo postoupil, byl Mira Breburda (220 b). Na pátém místě byl Milan Krčma, který zahrál stejně jako Mira a to 220 b. V tomto případě rozhodl vyšší nához v turnaji o postupu. Šesté místo obsadil Luděk Dvořáček. Na sedmém místě se umístila Lenka Zvěřinová, která tak získala titul nejlepší ženy. Osmá příčka a zároveň druhá nejlepší žena je Ivetka Dostálová (držitelka světového rekordu).Velká gratulace všem. A jak dopadlo Superfinále??

Bramboru nám obsadil Mára Škrabal, který druhou hru nezvádl. Bronz patří MiroviBreburdovi. O první místo byl tuhý boj, ale nakonec druhou příčku získal Radim Kozumplík. Vítězem posledního turnaje před velkým finálem se tak stal Vašek Salášek. Vašek jako jediný dokázal podruhé vyhrát Rubínovou devítku a pokazil nám tak historii, že vždy byl jiný vítěz. Tak ti teda pěkně děkujeme Vašku J

Samozřejmě posíláme velkou gratulaci za první double a děkujeme za krásné výkony.

Obsazovačka na finále bude brzo na webu, ovšem bude sloužit jen jako informace. Celková pořadí se seřadí dle propozic a hráči postupně budou osloveni a vybírat si rundu. Finále bude na součet šesti her, každý hráč tak bude hrát šest her a nikdo nevypadne. Všem děkuji za krásnou roční tour a těším se na velké finále.