Tým Bowling Darts Rubín míří na Masters do Prahy v devítkové lize!!!!!

V letní pauze probíhá na herně Xbowling Tišnov letní devítková liga. Systém hry je pětibodový s jediným rozdílem, že se hraje devítka. Ve skupině A máme náš tým složený. V týmu je opravdu zabijácká čtveřice hráčů a to jmenovitě: rubínovské letadlo Mira Breburda, mistr Rubínu Vašek Salášek, ostřílený matador Miloš Nemeškal a poslední do party je ,,pirát,, Mára Škrabal.

Po první hracím dnu byl náš tým na druhém místě s krásným průměrem 640,6 za vedoucím týmem Mazáci Team. Mazáci jsou taky kompletní tým z hráčů Rubínu. Máme zde Markétu Gabrhelovou, Martina Gabrhela, Romana Látala a Kubu Halavína. V lize jsou ještě týmy Lopatka Team a Unknown a opět všechno hráči z Rubínu.

Důvodem asi bude, možnost si zahrát Masters devítkové ligy, která se hraje v Praze na Zličíně. Budeme sledovat, všechny naše zástupce herny, ale hlavně přímo náš tým, který nese název naší herny. Podíváme jak, to vypadá po druhém hracím dnu, který se odehrál 24.7.2019.

 Do druhého hracího večera náš tým vlítnul jako tornádo!!! Trojice Mira, Miloš a Vašek přepisují nejvyšší nához z prvního dne a navíc přehazují poprvé hranici 800 kuželek!!!! Na dráze číslo dvě se budou muset měnit snad všechny díly. Kuželky po tornádu, které předvedlo naše vražedné komando z Rubínu, hledají ještě teď své hlavičky, ručičky a  nožičky. Smršť striků byla neskutečná a všichni z trojice se předhání, kdo jich nakonec nasype víc. Vašek se zastavil na 278 b, Mira předvedl 275 b a nakonec nejhorší byl Miloš, který předvedl nához 258 b. Pánové tohle byla sakra dobrá práce. První zápas a hned pět bodů. Druhý zápas střídá Mára svého kolegu Miloše. Ve druhém zápase získává náš tým čtyři body. Dostáváme se ke třetímu zápasu, kde pro změnu řádil náš pirát Mára v zápase proti Lopatka Team. Mára vlétl do zápasu strikama a udržel to až do posledního frajmu a dokázal hodit první perfect game skupiny A. I díky tomuto výkonu získáváme další čtyři body. Poslední dva zápasy vyhráváme 5:0 a celkově to dělá 23 uhraných bodů za večer. Náš tým uhrál famózní průměr 715,60 a dosáhl nejvyššího nához 811 kuželek. Nejlepší hráčem večera byl Vašek Salášek s krásným průměrem 254,50. Vašek hrál celý večer jako dobře namazaný stroj. Hranici průměru 250 pokořil ještě Mára (250,50) hlavně díky hozené perfect game. Musíme zmínit Kubu Halavína. Kuba totiž hned ve hře po Márovi dokázal perfect game hodit také a nebyla to jen tak ledajaká??? Kuba si připsal pouze dva devítkové striky, což jen naprostá paráda. Kubo, posíláme vekou gratulaci. Poslední zmínka bude o nejlepší hráčce a zároveň celkově nejužitečnějším hráči kola. Tento primát drží Veronika Dufková. Verunko moc a moc blahopřejeme.

Do finále Tišnova postoupí šest nejlepších týmu ze všech skupin letní devítky. Postup bude dle průměru. Nejlepší průměr zatím drží naší borci (678,10), na druhé místě je tým Mazáci (647,10) a do top šestky se zatím dostává i Lopatka Team s průměrem 602,50. Vypadá to, že šance aby nějaký tým z Rubínu cestoval na Masters do Prahy je opravdu hodně velká. Všem budeme držet palce a bedlivě sledovat další kola.

Bowling Darts Rubín.