Návrat zlého padoucha na Rubínu v oblíbeném turnaji náhodných dvojic!!

Velmi oblíbený turnaj náhodných dvojic, který měl premiéru ještě na Bowlingu v Boby se vrátil ve vší parádě na hernu Bowling Darts Rubín. Tento turnaj byl zařazen mezi letní pauzou mezi ligy a hned si získal srdce hráčů, kteří ho hráli poprvé a nebo už hráli právě na Boby.

Turnaj je založen na principu, kdy se dvojice náhodně losuje, ale hráč získává body jednotlivě a nakonec bude znám celkový vítěz letní série. Celkově je vypsáno pět turnajů a pro postup do finále se bude počítat TOP tři turnaje. Pro hráče to znamená, že pokud odehrají všech pět turnajů, tak dva nejhorší se budou mazat. V sérii je možno použít jednoho Jokra, který nahrané body v daném turnaji zdvojnásobí. Do finálového turnaje postoupí 16 nejlepších hráčů či hráček. Poslední finálový turnaj je bodován trojnásobně a je tak velká šance pro všechny, na posledním turnaji zamíchat pořadím, což se ostatně v minulosti i stalo.

Máme za sebou první turnaj a známe taky vítěze turnaje. Vítězným párem turnaje se stala dvojice Mára Škrabal (který vyhrál celkové poslední turnaj tohoto typu) a Veronika Dufková. Tato silná dvojice z týmů Sparrowci potvrdila svoje kvality a moc šancí svým soupeřům za celý turnaj nedala. Jejich celkový průměr se zastavil na hodnotě 181,5 b a za zmínku stojí 5. a 6. hra, kdy se hrálo stylem, že druhý s dvojice dohazuje. Oba dva tam dokázali sypat strike za strikem a jejich čísla 204 a 219 b jsou toho důkazem (nejvyšší nához celého turnaje). Navíc právě v těchto hrách se zrodil náskok, který už nikdo nedokázal dohnat. Pirát Mára a jeho partnerka Verča tak slaví první vítězství v tomto navráceném turnaji. Do turnaje nám zasáhl i Martin Kadeřábek, který na Rubínu hrál vůbec poprvé a hned se zapsal skvěle. Martin společně s Mirou Dufkem získali stříbro a krásný společný nához 208 b. Třetí místo vybojovalo ,,rubínovské letadlo“ Mira Breburda spolu s Vaškem Kovaříkem. Silná a hlavně pohodová dvojice Pepa Kozumplík a Miloš Nemeškal se blýskla dvěma náhozy nad hranici dvoustovky ( 212, 206) a celkové čtvrté místo. Poslední dvojice co přehodila dvoustovku (212 b) byl Radim Kozumplík a skvěle hrající Mirka Růžičková. Posíláme všem obrovskou gratulaci a děkujeme za parádní výkony a hlavně pohodovou atmosféru. Průběžné první místo zatím patří Verči Dufkové, které díky tomu, že věřila prosolenému mořskému vlkovi a vsadila Jokera, tak získala dvojnásobek za tento turnaj a to 200 b. Druhé místo má zatím Mára se ziskem 100 b, ovšem dělí se o něho s Milošem Nemeškalem, který jako druhý použil zlého padoucha Jokera, který mu tak dohromady přihrál 100 b. Druhý turnaj je naplánován na 8.7.2019 a všechny srdečně zveme. Těšíme se na Vás a na další společné chvilky na Bowling Darts Rubín.