Holubník po velké bitvě slaví vítězství v malém finále!!!

První velké Rubínové finále máme za sebou. V neděli 9.6.2019 se odehráli týmové finále. První na programu bylo malé finále, kde se představil Holubník, Žabinští Vlci, Zabijáci, Zoombi, Legionáři a Figury.

Hned na začátku finále Zabijáci a Žabinští Vlci bojovali o první pozici. Oba týmy vyhrávají první tři zápasy. Ve čtvrtém zápase Vlci porazili Zabijáky v poměru 506:435 a vypadalo to na vítězství v malém finále. Jenže zde byl ještě jeden tým, který vstoupil do finále později, připsal si vítězství a pak porážku v prvních dvou zápasech. Holubník celý večer dotahoval a útočil ze zadních pozic. Poslední zápas hrál Holubník proti Vlkům a musel je porazit. Vyrovnaná trojice borců to zvládla a vyhrála v poměru 529:445 a o pouhý jediný bod vyhrál Holubník malé finále. Borci posíláme gratulaci.

Na druhém místě jsou teda Žabinští Vlci, třetí příčku mají Zabijáci. Tato trojice se nejvíc prala o vítězství a všem patří gratulace. Bramborou medaili získal tým Zoombi, pátou příčku obsadil tým Figury, který ovšem nastoupil v rodinné sestavě bez svých stalých opor a chtěl bych moc poděkovat Figurám, že se finále zúčastnil. Poslední příčku obsadil tým Legionáři, který díky odřeknutí ostatních týmů dostal šanci si finále zahrát.

Nerad bych zapomněl i na jednotlivé statistiky a proto se pojďme na ně podívat. Nejužitečnějším hráčem, který byl tahoun Zabijáku, se stal Laďa Dědič, který skalpoval všech svých pět soupeřů a nedal nikomu ani jeden bod. Pak zde máme dva borce z Holubníku, rubínovské letadlo Mira Breburda a jeho parťák Mira Dufek mají na svém kontě čtyři body. Třetí do party z týmů Holubník byl Matěj Bednařík, který se pro změnu blýskl krásným náhozem 205 b. Pak zde máme nejlepšího hráče. Tím se stal Petr Švanda z týmu Žabinští Vlci. Petr hrál celý večer skvěle a byl opora svého týmu. Petr si připsal nához 202 a jen tím potvrzuje dlouhodobou formu. Nejvyšší nához finále si ovšem připsal Martin Haxa. Martin dokázal hodit 210 b a ukázal své kvality, které v příští sezóně bude předvádět se svým týmem v Superlize. Děkujeme za krásné náhozy a patří všem velká gratulace, protože se hrálo v těžkých klimatických podmínkách J

Na závěr bych rád poděkoval za skvělé a pohodové nedělní odpoledne. Máme zde pár hráčů, kteří mají před sebou ještě finále jednotlivců a chtěl bych jim popřát, ať to padá a finále si užijí. Ostatním hráčům krásnou dovolenou, odpočinek a užívání léta.

Mějte se krásně.