Bručouni navyšují vedení v Přeboru

Nedělní odpoledne patřilo už po páté Přeboru. Tato nově vzniklá liga nám přivedla spoustu nových hráčů a týmů. Jednou za čtrnáct dní se sejdou a změří síly. Tým který se poskládal teprve dva dny před začátkem sezóny je zatím lídrem a každý hrací večer něco málo přidá do svého náskoku. Tým o které se bavíme jsou Bručouni.

Bručouni do pátého hracího večera nastupují s náskokem 23 b a vzhledem k tomu, že tento hrací večer vyhráli se ziskem 22,5 b, jejich náskok už je 29 b. Musíme ovšem zmínit, že jako jediný tým už mají za sebou Jokra. Na druhém místě je tým který i včera byl druhý nejlepší. Stodola od druhého hracího dne se snaží bojovat a stahovat náskok. Stodola začala na posledním místě a už je druhá a pořád ve svých rukou drží tajnou zbraň v podobě zlého padoucha ,,Joker,, povede se týmu Stodola 29 b do konce sezóny smazat a třeba získat titul? Může nám hodně napovědět předposlední hrací den, ale budeme si muset počkat..

rpt_soft

Hráčem pátého dne se stal Jan Weingart (Bručouni) který po celý večer bavil ostatní, vykládal vtipy a laškoval s hráčkami. Honzíku ty se teda nezdáš, ale když ti to pomáhá k parádním výkonům, proč ne.. Jeho parťák z týmu Vašek Kovařík byl pro změnu nejužitečnější hráč a nejlepší žena byla Dana Mrázková. Chcete vědět kdo překonal hranici 200 b? Nebudeme měnit odpověď, protože nejvyšší nához předvedl Vašek 206 b, Honzík přidal 203 b a Dana přidala dvoustovky hned dvě (203,200) všem posíláme velkou gratulací za krásné výkony. Tekutou cenu si ovšem odnes třetí do party z Bručounů a to Pavel Štěpán. Pavel vyhrál motivační soutěž, kdo dá nejvíce X v poslední frajmu a i jemu patří gratulace.

Myslím, že do posledních dvou hracích večerů, se máme opravdu na co těšit. Minimálně 3x k nám přijde zlý padouch, Stodola určitě bude pokračovat ve stíhací jízdě a třetí tým Zoombi, určitě taky ukáže svou temnou stránku a budou chtít ničit kuželky a soupeře, ostatně už název týmu, budí opravdu hrůzu.