Skvělý večer Vokurek v historickém rekordu, Magnum team katem favoritů

Nedělním večerem završila Divize svůj 5.hrací den a nutno dodat, že nejvíc svým soupeřům podkuřovali zástupci Vokurek a také Magnum teamu. Oba týmy prožily svůj nejúspěšnější večer v dosavadním divizním působení – Vokurky 21,5 b, Magnum team 18b. Teprve daleko za nimi skončili dosavadní lídři Hovniváli se ziskem 11b a Zabijáci, kteří připsali ještě o půl bodu méně. Magnum team se stal doslova katem favoritů, když dokázal všechny svoje zápasy jak s Hovnivály, tak Zabijáky vyhrát. Hovniváli, kteří dva dlouhé večery nepoznali hořkost porážky (a tahali vítěznou šňůru 14 výher v řadě) museli vypít kalich hořkosti až do dna, po porážce od Magnum teamu už nedokázali své koule pořádně rozválet a až do konce večera tahali se všemi soupeři za kratší konec. Pánové z Vokurek a dáma z Magnum Teamu také suverénně ovládli všechny hodnocené kategorie jednotlivců.

Robert Jelínek (Vokurky) a Radka Valíková (Magnum) dokázali pokořit hned pětici soupeřů, jen o půl bodu méně přinesl Jan Šnajder (Vokurky). Marek Děrgl s Robertem Jelínkem (oba Vokurky) ovládli také žebříček pro nejlepší muže večera, teprve za nimi na bronzovém stupínku stanul „nevokurkový“ Zabiják Andy Francis, v ženské části dominovala Radka Valíková před Ivetkou Dostálovou (Hovniváli). Radka také ukořistila nejvyšší nához mezi něžným pohlavím (180), mužskou trofej v této části vybojoval Marek Děrgl, který náhozem 225 současně získal i tekutou odměnu v motivační soutěži. Zasloužená lahvinka po famózním výkonu, nech si chutnat!

Všem jmenovaným gratulujeme, byl to hrací večer ve vaší režii a klobouk dolů za předvedené výkony!

Pomalu jsme si zvykli, že téměř v každém hracím kole se přepisují historické tabulky Rubínových lig. Nejinak tomu bylo i v neděli 28.dubna, kdy tým Vokurek náhozem 607 překonal magickou šestistovkovou hranici a získal do tabulky bonusový bodíček navíc. Možní si říkáte, co je na tom tak významného? Vokurky se staly historicky prvním týmem, který tuto metu pokořil už podruhé a to dokonce v jedné sezóně (předtím 31.3. nához 628b)! Velký respekt a gratulace,  byl to bowlingový koncert s puncem profesionality! Do završení divizních bojů zbývají dva hrací večery. I přes první velké zaváhání mají k postupu do vyšší soutěže nejlépe našlápnuto Hovniváli, kteří mají na druhé Vokurky náskok 14,5 bodu, ale navíc také trumf v podobě nepoužitého Jokera. Podaří se jim náskok udržet nebo Vokurky ještě více vystupňují svoji stíhací jízdu? Zvednou se Zabijáci a pokusí se o postup také zabojovat, i když jejich ztráta narůstá? Zopakuje Magnum team roli řezníka favoritů? Odpovědi nám může dát již příští večer, těšíme se na napínavé pokračování.