Mašina jménem Maxim Turbulenc přejela všechny své soupeře v 1.lize !!!

Mašina jménem Maxim Turbulenc přejela všechny dvé soupeře v 1.lize!!!

V úterý dne 26.2.2019 vstoupila do jarní sezóny 1.liga, kterou doplnili dva týmy. Z extraligy nám sestoupil tým ZTP a z 2. ligy postoupil tým Tak proč ne, který se na novou sezónu přejmenoval na Spliteři. Loňský účastník ligy Maxim Turbulenc jakoby chtěl nováčky zastrašit a hned na úvod vsadil Jokera. Povedlo se nováčky zastrašit?

Maxim vstoupil do nové sezóny jak dobře namazaný stroj a celý večer jednoznačně ovládl se ziskem 23 bodů, když nedovolil jedinou prohru za celý hrací večer!!! Maxim je tak ve vedení s bodovým ziskem 46 bodů a troufám si říct, že to byl útok na titul a hozená rukavice ostatním týmům. Na druhé příčce jsou Spliteři se ziskem 19 bodů. Třetí místo zatím patří Žabinským Vlkům a na posledním místě jsou ZTP, kteří ovšem včera měli náhradníky. Velké poděkování patří Vlkům, kteří v průběhu hracího večera půjčili hráče právě ZTP, když Laďa Ďědič, který hostoval musel z vážných důvodu odstoupit a vrátil se až na poslední hru. Tohle byla ukázka fair play, respekt!!!

oznor

Nejlepším hráčem večera se stal lídr týmu Maxim Turbulenc a to Roman Látal. Roman celý večer ukazoval velké kvality, dohazoval splity a pomalu a jistě se blížil k hranici 200 bodů. Pak přišla na řadu pátá hra a Roman se postavil na dráhu číslo jedna a začal úřadovat. Do pátého frajmu seřídil mířidla a od šestého frajmu sázel strike za strikem a tabulka s rekordy dráhy už dopředu padala, protože bylo jasné, že se bude přepisovat. Roman se zastavil na náhozu 239 kuželek. V poslední hře přidal další dvoustovku (203 kuželek) a pyšní se krásným průměrem 192,5b na hru, což znamená prvenství v kategorii jednotlivců – gratulace!!!!! Poslední dvoustovku večera hodil Lukáš Dragan a to krásných 214 kuželek a i jemu patří gratulace. Na třetí hru byla vyhlášena speciální soutěž o nejvyšší nához. Vítězem se stala Martina Koktová a odnesla si tekutou cenu. Blahopřeji ještě jednou a snad bude chutnat při hezkém večeru.

cof
oznor

To by bylo z prvního hracího večera vše a můžeme se těšit na odvetu všech týmů v nadcházejících večerech. Mějte se fajn, Mára.