V superlize úřadovala Slza!!!

V úterý 19.2.2019 vstoupila do bojů v Rubínové lize Superliga. V superlize se nám představil nový tým Holubník, který postoupil z extraligy a naopak BC Devils nás opustilo a bojuje právě v extralize.

Hned první den se Sparrowci rozhodli nasadit Joker a od prvního dne útočit na obhajobu titulu. Sparrowci nezahráli špatně a ze ziskem 17 bodů a pomoci právě Joker vedou tabulku. Ovšem kdo kraloval tento hrací večer byla SLZA. Vyhrála pět zápasů se ziskem 25 bodů a právem byla nejlepší tým s krásným průměrem 530 kuželek a v jedné hře dokonce atakovala magickou hranici 600 a zatím stanovila nejvyšší nához družstva (587 kuželek). Posíláme opravdu velkou gratulaci za parádní vstup do sezóny.

Nejlepší hráčem večera se stal Luděk Dvořáček (Slza) který dokázal zahrát průměr 187,17. Luděk dokázal zahrát hned dvě dvoustovky večera (203,200). V kategorii nejužitečnější hráč nám vede Luděk se ziskem 6 bodů a byl jediný neporažený hráč tohoto večera. Luděk to okomentoval, že mu pomohla účast na Rubínové devítceJ Luďku patří ti velká gratulace a přejeme, ať to padá i nadále.

cof

Dvoustovek nám včera padlo více. Vašek Salášek dokázal hodit 213 kuželek v třetí hře a odnesl si tekutou cenu za speciální soutěž.  Ostřílený borec Roman Látal hodil 211 kuželek. Ale všechny tyto borce přehodila jediná žena, která zatím vstoupila do liga a to Veronika Dufková. Verča dokázala hodit 220 kuželek a drží tak nejvyšší nához ligy. Opravdu krásný nához a zaslouží si uznání.

První hrací večer je za námi a já už se těším na další večery. Všem týmům děkuji za krásný a pohodový večer na herně.

MáraJ