Válečci to rozváleli v Superlize

Superliga bowlingové Kanec ligy si odehrála svoje první kolo.

Do souteže nám vstupuje pět týmů, které budou bojovat o titul v bejvyšší soutěži.

Obhájci titulu Válečci vstupují hned do prvního kola s náhradníky. Tým Hovniválů změnil název na Kanci a nový tým, který postoupil z Extraligy jsou Přišli jsme jen na pivo ( PJJNP ).

Nejvíce bodů si do úvodní tabulky připisují Válečci a jdou do čela se ziskem 15 b. Na druhém místě pouze s bodovou ztrátou jsou Kanci. Válečci si taky připisují nejvyšší průměr 544,50 a nejvyšší nához 592 b.

Nejlepším hráčem kola se stal hostující Jack Sparrow s průměrem 195,50 a taky má Jack na svém kontě dvě hozené dvoustovky (209, 201). Dvě dvoustovky přidal také Vašek Salášek (201, 222) a Radim Kozumplík (202, 215).

Neporaženým hráčem kola, který přinesl plný počet bodů pro svůj tým byl Radim Kozumplík. Radim byl zároveň výhercem motivační soutěže a odnesl si tekutou cenu.

Nejvyšší nához kola si připsal Mira Breburda. Jeho nához byl krásných 230 b, ovšem cesta k němu byla opravdu famózní. Mira v sedmém framu musel čelit parohům 4, 6 a 7. Doslova nesrazitelná kombinace, kterou ovšem Mira naprosto přesným hodem dohodil a dokráčel si pro nejvyšší nához kola. Miro, obrovská gratulace a velký respekt!!!!

Nejlepší ženou se stala Monča Kozumplíková s průměrem 151,75.

Další hrací kolo je naplanované na 28.9 a volno má tým Maxim Turbulenc.

Tým Bowling Darts Rubín