Brutální výsledky Superligy z páteho hracího kola!!

Nejvíce bodů získal tým Figury, který si na své konto připsal 24 bodů. Figury nám zatím vedou celou Superligu, ovšem příští hrací kolo mají volno a druhý tým Válečci se bude snažit jít do vedení před posledním hracím kolem.


Nejlepší průměr týmu a nejvyšší nához do své moci získal právě tým Válečků. Jejich průměr byl 547,83 a hned dvakrát přehodili magickou hranici šestistovky (635, 618), za což si připsali navíc dva bonusové body. Velká paráda a gratulace.


Nejlepším hráčem kola se stal démon Vašek Salášek. Vašek zahrál průměr 194,67 a dvakrát přehodil hranici dvoustovky. Na dráze číslo jedna poslal 223 b a na dráze číslo tři dokonce 245 bodů!!!! Tento nához je nejvyšší nához celé Superligy a o pouhou jednu kuželku přehodil Miloše Nemeškala. Krásná práce a gratulace Vašku.


Nejlepší ženou se stala Markéta Gabrhelová s průměrem 174,5 b. Markéta nám předvedla i jedinou dvoustovku mezi ženami a to rovných 200 b.


Výhercem motivační soutěže se stal Robin Jeřábek, který se stal nejvyrovnanějším hráčem kola a odnesl si tekutou cenu. Blahopřejeme.


Opět se nám přepisovala tabulka na dráze číslo dva a opět to má na svědomí ,,rubínovský pirát“ Jack Sparrow. Jack tentokrát hranici posunul na číslo 236 b.

Tým Bowling Darts Rubín