Válečci do nové sezóny vstupují bez prohry a vedou Superligu!!

Nová sezóna Bowlingové Kanec ligy nám začala prvním hracím večerem a to nejvýkonnější Superligou. Obhájcem titulu jsou Válečci, kteří budou útočit na double a vyrovnání Sparrowců, kteří své působení v lize ukončili. Novým týmem v této nejsilnější skupině jsou Hovniváli a také Maxim Turbulenc, kteří postoupili z Extraligy a doplnili Figury a Holubník. Novinkou pro tuto sezónu jsou motivační soutěže s červenými kuželkami, ale taktéž zrušení JOKERA.

Vítězným týmem se ziskem 16ti bodů se stávají v 1. dni Válečci. Tento obhájce titulu vstoupil do sezóny parádně a všem svým soupeřům jasně ukázal svou sílu. Se skvostným průměrem 540,25 za hrací večer dával svým soupeřům téměř nulovou šanci, což znamená tříbodový náskok na druhý Holubník.

Musíme ale pochválit právě i Holubník, který prohrál jediný zápas a to právě s Válečky. Zároveň byl Holubník druhým týmem, který se průměrem dostal přes hranici 500 a to přesně 503,25.

Na třetím místě se prozatím sluní Hovniváli se ziskem 9 bodů. Stejné bodové konto, ale nižší součet, mají čtvrté Figury.

Tabulku nyní uzavírá Maxim Turbulenc. Maximu se start úplně tak moc nepovedl, ale nic není ztraceno …..  ve hře je ještě milion bodů, jsme teprve na začátku.

Mezi jednotlivci kraloval Vašek Salášek, který si asi přinesl formu z minulé sezóny systémem KOPÍROVAT – VLOŽIT :-). Vašek dokázal hned třikrát překonat hranici dvoustovky (206, 201, 201) a s průměrem 196,75 ovládl statistiku nejlepšího hráče. Skvěle hrála ale i Markéta Gabrhelová. Markéta v tento večer nebyla nikým poražena a dokonce její průměr 185,50 byl druhý celkově nejvyšší ze všech. No a aby toho nebylo málo, předvedla také nejvyšší nához hracího večera a to krásných 215 b.

Výhercem motivační soutěže se stal Radim Kozumplík. Soutěž byla vypsána na nejvíc striků s červenou kuželkou na první pozici. Radim a Robin Jeřábek měli shodně dva kříže a tak rozhodl vyšší nához, který měl Radim Kozumplík.

Těšíme se na další kolo Kanec Superligy