První turnaj devítkových dvojic ovládly ženy!!

Každé první úterý v měsíci se budou hrát devítkové dvojice. První turnaj byl 4.2.2020 a poslední bude v říjnu. Tento turnaj nově vznikl u nás na herně a hned na začátku si získal srdce hráčů a bylo na co koukat. Než se dostaneme k samotnému turnaji, chtěl bych zmínit, že turnaj se sice hraje ve dvojici, ale body do roční tour získáváte jako jednotlivec. To znamená, že při přihlášce do turnaje nemusíte mít k sobě druhého hráče, hlásíte se jako jednotlivec, druhý hráč bude přiřazen losem.

V případě lichého počtu přihlášených se do hry zapojí i organizátor soutěže, takže se nikdo nemusí bát, že by zůstal osamocenJ

Poprvé na hernu přijeli zástupci Bowlingu Blansko. Petr Hrazdíra si přijel se synem Honzou vyzkoušet naše dvojice. Mladý Honza hraje juniorskou extraligu a Petr se věnuje mládeži v Blansku. Jsme moc rádi, že si k nám našli cestu a doufáme v další setkání.

Po vylosování dvojic a vysvětlení propozic se mohlo začít trénovat. Během tréninku se hned několik hráčů rozhodlo vsadit Joker (dvojnásobek získaných bodů). Také byla vyhlášena motivační soutěž, jak je tomu zvykem na lize. Soutěž byla o nejvyšší nához čtvrté hry. Vítěznou dvojicí této motivační soutěže se stal Miloš Nemeškal a Milan Bažant, když se jejich nához zastavil na hodnotě 244 b. Posílám velkou gratulaci.

Hned od první hry se do čela dostala ženská dvojice Markéta Gabrhelová a Verča Dufková. Jejich spanilá jízda pokračovala hrou co hrou, obě dokázaly sypat jeden křížek za druhým a svým soupeřům nedaly šanci. Markéta a Verča tak vyhrály první turnaj. Posílám velkou gratulaci za krásné náhozy, výkony a ještě se na to hezky koukalo J Na druhém místě se nám umístila dvojice, která vyhrála motivační soutěž. Miloš Nemeškal a Milan Bažant získávají stříbrnou pozici a díky tomu, že Milan Bažant vsadil Joker, je lídrem série po prvním turnaji. Gratulace a ať se daří i nadále. Bronz o pouhé čtyři kuželky připadl na dvojici Pepa Kozumplík a Mira Breburda. Krásný boj o druhou příčku. Na konci se ještě losovala dvojice o poukázku a štěstí měla dvojice  Miloš Nemeškal a Milan Bažant. Pánové, pro vás to byl teda docela úspěšný turnaj. Jen chudák Milan Bažant o vyhranou láhev hned přišel, páč ji odevzdal Martince Koktové. Je to prostě gentleman J nebo něco jiného ……. J

Turnaj probíhal ve velice přátelském duchu, hecování, popichování i od organizátora J, proto se velice těším na druhý turnaj, který proběhne 3.3.2020 od 18:30. Všem hráčům děkuji za skvělou atmosféru.