Markéta G. z týmu BDR vítězkou regionu ABL

První tituly z premiérových společných Mistrovství regionů ABL a ČBA se udělovaly v centru Xbowling Tišnov v sobotu 11.1.2020. K bojům o postup na MČR ABL jednotlivců a na MČR ČBA Kategorií P190 a P165 se sešlo celkem 28 mužů a 8 žen.

Po maratonu bojů se nakonec podzimními šampiony regionu střední & jižní Morava stali MICHAL RICHTER v kategorii mužské, ale hlavně v ženské kategorii MARKÉTA GABRHELOVÁ hájící barvy naší herny Bowling Darst Rubin. Vícemistry regionu jsou KAREL BAJER a LENKA LACIGOVÁ a třetí místa na bedně si vybojovali JAKUB VLACHOVIČ a LENKA ZVĚŘINOVÁ. Trošinku smutnými semifinalisty na konečných krásných 4. místech pak byli MILAN KRČMA ml. a MARTINA PALEČKOVÁ.

Na celorepublikové finále ABL do Pardubic, které se hraje v neděli 19. ledna 2020, se tedy může připravit ze sobotního mistrovství regionu 9 mužů a 2 ženy. V samotném finále MČR ABL jednotlivců je pak ještě doplní přimí postupující ze základních kol ABL. Gratulujeme vítězům a postupujícím a budeme v Pardubicích držet pěsti naší Markétce, ať jí to tam padá.