Přišli jsme jen na pivo vyhrávají 1. ligu stylem start-cíl!!!!

Své poslední kolo má za sebou i 1.liga, kde už o titulu bylo téměř rozhodnuto. Tým Přišli jsme jen na pivo měl obrovský náskok a bylo velmi nepravděpodobné, že by o titul a postup do velkého finále mohl přijít. Zato na druhém až čtvrtém místě zdaleka rozhodnuto nebylo a bodový rozestup byl 4,5 b, takže tady bylo ještě sakra o co hrát. Druhá Slza měla náskok na třetí tým v tabulce pouze půl bodu. Další 4,5 bodů zpátky byli Žabinští Vlci. Drama v posledním dni bylo zajištěno.

Hned v prvním zápase si tým Přišli jsme jen na pivo připsal dva potřebné body k jistotě titulu. Mohl tak slavit postup do velkého finále a taktéž do Extraligy. Celý večer tak hrál v klidu a užíval si poslední zápasy podzimu 2019. O pořadí na druhém až čtvrtém místě však rozhodovali poslední zápasy. Slza poráží Zabijáky v poměru 4:1 a Vlci prohrávají zápas proti Supermaxu. Pořadí je tudíž následující. Na druhém místě, zajištující si postup do malého finále a baráže o Extraligu, je Slza. Třetí příčku obsazuje tým Zabijáci a o pouhé dva body jsou čtvrtí Žabinští Vlci. Nervy drásající koncovka. Na posledním místě je Supermax, který tak spadl do 2.ligy.

Nejlepším hráčem tohoto kola se stal Vláďa Varmuža z týmu Supermax. Vláďa dokázal uhrát průměr 178 b. Druhý v pořadí byl Honza Kratochvíl, který měl průměr 177 b a třetí v pořadí byl ostrostřelec Ladislav Hansl, který přišel pomoci Vlkům, jako nová zbraň a to velmi dobře nabitá zbraň. Tentokrát nám padla pouze jedna dvoustovka za večer. Jediný Honza Kratochvíl se dokázal urvat a hodit pěkných 206 b. I v této statistice se nám ukazuje, že to byl včera nervy drásající večer, který se mohl podepsat na výkonech. Neporaženým hráčem večera byl Radim Kozumplík, který uhrál všechny body. Mezi ženami si odnesla nejvyšší nához i průměr Mirka Růžičková. V týmové soutěži si nejvyšší nához i průměr odnesl tým Přišli jsme jen na pivo. Tolik ke statistikám hracího dne. Všem gratuluji a přeji, ať se daří i nadále.

V celkových statistikách máme jedno jméno, které se nám bude opakovat vícekrát. Toto jméno je Radim Kozumplík!! Radim v této sezóně opravdu kraloval snad ve všech večerech, předváděl opravdu velice vysoké výkony a je jedním z nejlepších jednotlivců celé Rubínové ligy. Jeho forma nakopla i jeho tým a i proto jejich sezóna byla tak úspěšná. Radime strašně moc gratulujeme.

Radim Kozumplík – a jeho wikipedie :

Nejlepší hráč 1. ligy s průměrem 183,04 Radim Kozumplík. Odpověď na otázku, kdo drží nejvyšší nához 1. ligy s hodnotou 243 b? Opět je to Radim, který drží i další statistiku, když se stává i nejužitečnějším hráčem se ziskem 22,5 b. Prostě král, který ničil vše, co se mu do cesty postavilo. Respekt!!

Nejlepší žena Mirka Růžičková s krásným průměrem 155,81 je zároveň majitelkou nejvyššího náhozu mezi ženami. Hodnota tohoto náhozu je 212 b.

Nejvyšší týmový nához nám předvedla Slza a to krásných 602 b.

Nejvyšší týmový průměr nám drží mistr 1. ligy a to tým Přišli jsme jen na pivo. Jejich průměr se zastavil na hodnotě 510,50. To už je asi opravdu všechno. Myslím, že to byla povedená sezóna, která nám přinesla krásné souboje. Všem bych chtěl popřát krásné svátky a co možná nejlepší vstup do Nového roku. O všech termínech a případných změnách budeme informovat kapitány týmu.