Demolice v podání Figur v superlize !

Pátý hrací večer má za sebou Superliga. Tento večer patřil týmu Figury, který demoloval, ničil a rozbil vše, co se mu postavilo do cesty. Slavný Stallone by na ně byl hrdý, pač se asi kluci před večerem dívali na film Demolition Man. Úderné trio Miloš Kreps, Martin Haxa a host Vašek Salášek si tento večer řekli, že každý tým je zločinec Phoenix a demolici berou opravdu zodpovědně, přesně tak, jak ve filmu. Figury získávají 27 bodů do tabulky a hned dvakrát přehazují hranici šestistovky (621, 613) a přináší si i bonusy za demolici. Jediný tým, který dokázal jednou demolici zastavit, byli Sparrowci, kteří jsou druhým nejlepším týmem večera, se ziskem 19 bodů. Černá Perla pod vedením kapitána Jacka Sparrowa dokázala Figury svými děly sestřelit a porazit. Ovšem odveta Figur byla sladká a podruhé už šla Černá Perla ke dnu a demoliční četa Figur pokračovala i nadále a získala pět výher za večer. Jejich týmový průměr byl nejlepší v celé historii Rubínových lig. Dámy a pánové průměr Figur byl 570,67!!!! Neskutečné představení borců. Posíláme velkou gratulaci. Vedoucí tým Válečci jsou tento večer až třetí nejlepší tým večera se ziskem 15 b a ztrácí tak svůj obrovský náskok a do posledního večera vstupují s náskokem 12 b, což v určité konstelaci hvězd je stále hratelné. Válečci hranici šestistovky přehazují taky a s náhozem 608 b si připisují bonusový bod a třetí nejvyšší nához hracího večera. Večer vůbec nevyšel klukům z BC Devils. BC získávají pouhé dva body a tento hrací večer prohrávají všechny zápasy.

Dostáváme se ke statistikám jednotlivců, kde nám borci z Figur berou vše, co se snad mohlo vzít. Jejich demolice byla prostě tento večer na všech frontách. Demolice soupeřů a kuželek, to vše Figury předvádí. Čas od času to je větší odpor zločince Phoenixe jako v případě rubínovského letadla, který dokázal získat pro svůj tým všech šest bodů a společně s Milošem Krepsem odešel neporažený v tomto hracím dni.

Pokud jsem počítal dobře, za tento hrací večer padlo hned 12 dvoustovek. Hned sedm dvoustovek má na svědomí demoliční četa Figur. Martin Haxa předvedl hned tři (237, 227, 203), jeho hostující kolega Vašek Salášek předvedl také tři (223, 212, 202) a zároveň byl Vašek nejlepší jednotlivec celého večera, kdy opět atakoval hranici dvoustovky. Nakonec se jeho průměr zastavil na hodnotě 198,83, neskutečná forma tohoto nadčlověka!!! Miloš Kreps předvedl nához 202 b. Pánové skvěle!! Nejlepší hráč Rubínu Miloš Nemeškal předvedl dvě dvoustovky (207, 205). Mladá puška z týmu Válečci Martin Gabrhel nám předvedl nához 215 b, rubínovský ,,Airbus“ Mira Breburda zažehnul své motory k výkonu 201 b.

Poslední dvoustovku a zároveň první v sezóně za tým Sparrowci si hodil ,,pirát“ Jack Sparrow. Jack na začátku vyhlásil soutěž o první čistou hru a jakoby si soutěž vyhlásil sám pro sebe. Sparrow předvedl hned v druhém a třetím kole čisté hry, ale vzhledem k tomu, že motivační soutěže jsou hlavně pro hráče, soutěž pokračovala a nabídnutou šanci využil člen demoliční čety Vašek Salášek, který čistou hrou a náhozem 223 b, sebral tekutou cenu do své moci. Snad bude chutnatJ Co ještě zmínit? Snad jen, že poslední kolo bude velice napínavé, bude se hrát pouze čtyři zápasy, sejdou se poprvé všechny týmy a na konci bude vyhlášení. Baráže o postupy a udržení se budou hrát v termínech 13.1.2020 a 20.1.2020.