Superliga zařadila vesmírnou rychlost a hned dvakrát přišel padouch!!!

Na Rubínu se odehrálo něco, co snad ještě nikdy. Kdo včera přišel na Bowling Darts Rubín, ať už hrát, nebo přišel jako host, nemohl si nevšimnout co se děje. Po prvním hracím dni, kdy se hráči Superligy poprvé objevili na dráze po letní pauze, se v druhém hracím dni spustila demolice kuželek. Do ligy nám vstoupil tým Válečci, Holubník přišel v plné sestavě a Figurám pomáhal Vašek Salášek. To co týmy, které jsem právě zmínil, předvádí, bylo jak z jiné Galaxie a v tento hrací večer byl dvojnásobný mistr Superligy (Sparrowci) v roli těžkého otloukánka J  Pojďme si to trochu shrnout.

Vítězným týmem večera jsou Figury s bodovým ziskem 19 b a krásný průměrem 542,67. Na druhém místě jsou Válečci s 18 b a průměrem 548,33. Třetí místo má Holubník se ziskem 17 b a nejlepším průměrem v tomto hracím dni, který činí 557,33 ( historicky druhý nejlepší průměr celkově). Všem týmům patří gratulace za gigantické náhozy, průměry a hlavně krásnou bowlingovou podívanou. Na poslední místě jsou Sparrowci s pouhými 8 body, jsou v tomto večeru opravdu otloukánci J.

Hned dva týmy přehazují hranici 600 b a připisují si bonusový bod do tabulky. Tým Holubník nám předvádí neskutečných 622 b a zapisují se do historických tabulek. Válečci, kteří první den měli volno a přišli nabuzeni, předvádí nához 613 b a též se zapisují do historických tabulek. Skvělá, opravdu skvělá práce.

Dostáváme se k jednotlivcům, kde se včera hrálo jak z jiné galaxie. Hned tři hráči nám končí s průměrem nad 190 b, padlo nám včera neskutečných TŘINÁCT dvoustovek. Superliga a její hráči zařazují opravdu vesmírnou rychlost a kuželky a dráhy jsou jak po dopadu asteroidu. Největší asteroid co zničil vše, co se do cesty postavilo, byl Miloš Nemeškal!!! Miloš, který se vrátil na dráhy Rubínu, včera nasázel tři dvoustovky (246,216,212), kdy nához 246 b je největší za hrací večer a zároveň zatím i v celé Superlize. Miloš byl zároveň nejlepší hráč večera s průměrem 198,17 a spolu s Vaškem Saláškem i nejužitečnějším hráčem večera. Jen jednou museli oba sklonit hlavu svým soupeřům. Miloš přišel, viděl, zničil a v klidu zase mohl odejít. Jeho koncert hodně pomohl Válečkům. Milo good job!!

Druhý v pořadí, který ničil kuželky, byl Pepa Kozumplík. Pepa stejně tak jak Miloš přehazuje hranici dvoustovky třikrát (231,210,203) a končí s průměrem 193,17. Poslední do party borců z jiné galaxie byl Mira Dufek. Mira se zastavil na průměru 191,83 a dvoustovky přidal dvě (210,205), tato trojice včera byla k nezastavení a předvedla nám krásný koncert. Ovšem nesmíme zapomínat i na Miloše Krepse, který s průměrem 187,17 zdatně bojoval a držel krok s těmito vesmírnými výkony. Miloš přehodil dvoustovku dvakrát  (210,204). Co k tomuto dodat, na ostatní toho moc nezbylo. Martin Dvořák se zapsal výkonem 214 b, rubínovské letadlo Mira Breburda má nához 202 b a Martin Haxa přidal 203 b. Suma sumárum nám pánové dvoustovku přehazují hned ve 12 případech a poslední dvoustovku večera má na kontě blonďatá lvice Markéta Gabrhelová. Markéta dokázala uhrát nához 203 b a zároveň být nejlepší ženou večera.

Uf to byl dlouhý sumář výkonů výsledků,  opravdu krásná podívaná. Musel bych celkově udělat statistiky, ale můj názor je takový, že toto byl jeden z nejlepších večerů. Všem hráčům patří poděkování, i za trpělivost s dráhami. Nemůžu se dočkat dalšího hracího večera, bude opět vesmírná rychlost???

Volný hrací večer má tým Sparrowci, který se bude ještě dlouho zvedat z těžkého KO, který mu tento hrací večer daly ostatní týmy J