Druhý double v turnaji a neúčast leadera, takový byl poslední Joker před finálem!!!!!

V pondělí 26. srpna 2019 se odehrál poslední turnaj před velkým finále. Hned ze začátku se nedostavil jeden hráč bez omluvy a tím pádem musel z kola ven ještě jeden hráč, aby byl sudý počet. Organizátor a vedoucí muž série ,,Sparrow,, se tak vyškrtl a mohlo se začít losovat. Při losování menší problémy pokračují a špatně přečtené číslo znamenalo nové losování. Všem hráčům se ještě jednou omlouvám.

Na začátku nám dráhy trošku dělají vrásky, ale skvělou prací bowlera a nehrajícího organizátora, se nakonec vše povedlo ustát. Vzhledem k tomu, že byl poslední turnaj před finále, musel přijít zlý padouch u hráčů, kteří dosud Jokera nemají použitého.
Do prvního kola nám vstupuje Markéta Gabrhelová se vší parádou. Naše blonďatá lvice, jak už dostala přezdívku, rozjela uragán, který se jen tak nevidí. Markéta hrála tři turnaje a hned dvakrát dokázala přehodit hranici dvoustovky. Včera se jí povedl nához 221 b a její průměr v samostatných hrách je neuvěřitelných 212 b a je tak jednoznačně nejlepší v celé sérii. Markétko posíláme opravdu velkou gratulaci za parádní výkony v této letní sérii. Druhá žena, která dokázala přehodit hranici dvoustovky v samostatných hrách, byla ,,pirátka,, Verča Dufková a její nához 209 b. Jen tyto dvě ženy mají na kontě hranici nad dvoustovkou. Verči samozřejmě patří gratulace za parádní výkon a to prosím pěkně hraje v ponožkách J úžasné, neuvěřitelné!!!

Dostáváme se ke dvojicím. Markéta hrála s Mirou Dufkem, který vyhrál čtvrtý Joker. Oba dva celý večer předvádí spanilou jízdu a po páté hře drží průměr nad 200 b, úžasné představení obou hráčů. Ve čtvrté hře předvádí výkon 222 b, který byl druhý nejvyšší nához celého turnaje. Ovšem na paty jim šlape ostrostřelec ze Zlína Milan Krčma a malá blonďatá Mirka Růžičková. Mirka a Milan mají na svém kontě nejvyšší nához turnaje 224 b a celkem tři hry nad hranicí 200 b. Nervy drásající finále nakonec dopadlo lépe pro Markétu a Mirka. Mirek dokonce slaví double a nehrajícího ,, piráta Sparrowa,, dorovnal v součtu TOP tří turnajů. Oba dva, tak do finále vstoupí se stejným součtem bodů a máme zde opravdu zajímavou zápletku.

Na druhém místě nám končí teda Milan Krčma a Mirka Růžičková. Třetí místo nám obsadila dvojice Vašek Salášek a Pepa Kozumplík. Pánové mají na svém kontě nához 201 b. Bramborová medaile patří rubínovskému letadlu Mirovi Breburdovi a na dráhy vracející se Mirce Bárkové, která nám relaxovala v lázních a evidentně poctivě J Mirek a Mirka nám předvádí nához 205 b. Úderné duo Radim Kozumplík a Honza Kratochvíl mají na svém kontě taktéž nához 205 b a obsazují páté místo. Dál už nám nikdo hranici dvoustovky přehodit nedokázal. Všem hráčům patří gratulace za celou sérii, krásné náhozy a hlavně opravdu přátelskou a skvělou atmosféru.

cof_vivi

Velké finále se hraje 1.9. od 18h na Bowling Darts Rubín a všechny srdečně zveme. Obsazovačka se plní dle pořadí.

Na všechny se opravdu těším na zakončení této úspěšné letní série, která se určitě ještě vrátí J Odpočiňte si a v neděli v plné síle se uvidíme.