Šestý turnaj Rubínové devítky, šestý vítěz!!!!

V pořadí již šestý turnaj se odehrál v Rubínové devítce. Tento turnaj měl vždy jiného vítěze a ještě nikdy se nepodařilo některému vítězi vyhrát podruhé. V červenci tomu nebylo jinak a opět měl turnaj jiného vítěze, ovšem tentokrát byl vítěz historicky poprvé v určité kategorii. Ptáte se v jaké? Ještě budeme chvilku napínat a podíváme se na průběh turnaje.

Do turnaje nám díky odřeknutí některých hráčů na poslední chvilku vstoupilo 13 hráčů a jen 4 hráčky. Nejlépe kdo proletěl kvalifikací byl Miloš Nemeškal. Miloš s celkovým součtem 716 b za tři kvalifikační hry, zahrál historicky druhý nejlepší kvalifikační výkon. Parádní představení toho ostříleného matadora, které Miloš korunoval náhozem 274 b, což byl nejvyšší nához kvalifikace. Do semifinále nám postupují dvě hráčky a to Verča Dufková a Lenka Zvěřinová, která přijela s Milanem Krčmou i na devítky. Lenka a Milan se nám ukázali, už na turnaji náhodných dvojic. Dostáváme se ke třetí nejlepší ženě turnaje. Ivetka Dostálová, sice nepostoupila přes kvalifikační boje, ale mohla mít aspoň radost z cen a bronzové příčce mezi ženy. Posíláme velkou gratulaci.

Semifinále nám doslova proletěl Miroslav Breburda. Naše rubínovské letadlo, nahodilo tryskové motory a nedalo v semifinále nikomu šanci. Mira zahrál dvě skvělé hry a náhozy 228 a 247 si vybojoval první místo. Mira rozjel svou one man show podobně, jako Miloš v kvalifikaci. Třetí do party kdo řádil v obou případech byl Vašek Salášek. Vašek v kvalifikaci hodil historicky třetí nejlepší součet (709 b) v semifinále předvedl hry 257 a 211. Vašek byl druhý za Milošem v kvalifikaci a pro změnu v semifinále naháněl Miru. Krásnou semifinálovou hru nám předvedla Lenka Zvěřinová. Lenka sypala strike za strike až do desátého kola. Nakonec bohužel právě desáté kolo Lenku zastavilo od druhé rubínovské Perfect game. Lenka ovšem předvedla nejvyšší nához semifinále a to krásných 266 b. Posíláme gratulaci, super výkon a radost koukat.

Do finále nám postupují dvě hráčky, Verča a právě Lenka. Dále ve finále je opravdu silná legie chlapů. V první finálové hře předvedl uragán Laďa Dědič!!! Tento dosavadní leader rubínovské devítky předvedl nejvyšší nához celého turnaje a to 279 b!!! Byl tak jasný postupující do Superfinále. Druhé místo patří Verči, třetí je létající démon Mira a poslední kdo proklouzl byl vítěz kvalifikace Miloš Nemeškal. Páté místo a free start na další turnaj si vyházel Vašek Salášek. Vašek za tento turnaj měl nejvyšší průměr 231,2 (který je třetí nejlepší v historii za dvojici Mára Škrabal a Kamil Škovránek), ale bohužel nejhorší hra přišla právě ve finále. Nedá se nic dělat, příště to bude určitě lepší a ještě zadarmo J Ještě bych rád zmínil Martina Gabrhela. Tento mladý a velmi nadějný chlap se sice nedostal do Superfinále a obsadil celkové šesté místo, ale ve finále nám předvedl své umění v celé své kráse. Martin totiž dokázal shodit double parohy!!! Tento skvělý hod si budu pamatovat ještě opravdu dlouho. Martin dokázal vypustit svou kouli naprosto přesně a ta lehce líznula kuželku číslo šest, která pomalu doklouzala na kuželky číslo sedm, která spadla na svou bílou kolegyni s číslem čtyři a mezitím koule poslala do žlábku kuželku číslo deset a máme z toho opravdu famózní dohoz. Martine, to byl masakr a krásný bowlingový zážitek za který velice děkujeme.

cof_soft

Dostáváme se k otázce, že tentokrát byl jiný vítěz? Ano byl. Naprostým celkovým vítězem se stala poprvé v historii žena!!! Tento primát si odnesla Veronika Dufková!!! Dvě naprosto úžasné hry (251, 265) které ve finále Verča předvedla, znamenají tento skvělý primát. Pirátka ze Sparrowců všechny skalpovala bez respektu a slavila svoje první vítězství. Tento turnaj padala opravdu skvělá čísla od začátku turnaje a vítězství je teda velmi cenné. Posíláme opravdu velkou gratulaci, krásné představení této drobné ženy. Na druhém místě mezi ženy nám skončilo Lenka Zvěřinová. Velká gratulace.

První nejlepší muž byl uragán Ladislav Dědič, který se součtem 502 ve finále obsadil celkové druhé místo v turnaji. Druhý nejlepší muž byl Miloš Nemeškal (vítěz kvalifikace) a třetí nejlepší muž byl Mira Breburda (vítěz semifinále), všem posíláme velkou gratulaci a děkujeme za parádní turnaj a skvěle výkony. Další turnaj je naplánovaný na 10.8.2019 a budeme se těšit na Vaší účast a třeba právě vy, překonáte nějaké historické statistiky.