Bručouni slaví titul v Přeboru!!!!

Poslední hrací večer v Přeboru je za námi. Čekal nás boj o první místo. Bručouni nastupují jako vedoucí celek, ale Stodola ztrácí pouhý bodík. Hned první zápas prohrává Stodola a Bručouni naopak vítězí. Ve druhém zápase se oba týmy utkali mezi sebou a Bručouni slaví vítězství. Tento zápas pravděpodobně rozhodl i celkově. Bručouni už si náskok pohlídali a můžou slavit vítězství a postup do velkého Rubínového finále. Na druhém místě se umístila Stodola, třetí místo patří Zoombi, kteří si díky odmítnutí Stodoly zahrají malé finále. Poslední čtvrté místo obsadil tým Legionáři. Všem týmům posílám velkou gratulaci a poděkování za parádní večery.

rpt_soft

Mezi jednotlivci dnes kraloval a bavil všechny okolo Honzík Weingart. Honza zahrál nejlepší průměr večera (167,83) hodil nejvyšší nához večera (214 b) za který si odnesl tekutou cenu a vyhrál motivační soutěž dnešního dne. Mezi nejužitečnějšími hráči se Honza o vítězství dělil s kolegou Pavlem Štěpánem a Danou Mrázkovou (Stodola) všichni tři zmiňovaní byli katem pro pět svých soupeřů. Honza na závěr nám dokonce vystřihl kousek z poezie. Byla to taková tečka za pohodovou ligou.

Nejlepší jednotlivec se stal Miloš Mrázek (171,42) a patří mu velká gratulace. Miloš se po dlouhé době naplno vrátil na dráhy a je to jen a jen dobře, protože předvádí opravdu krásné výkony. Milo posílám velkou gratulaci a přeji ať padá nadále.

cof_soft

Nejlepší žena a zároveň nejvyšší nához si odnesla Mirka Bárková. Mirka měla nejlepší ženský průměr (168) a hodnota náhozu byla neskutečných 243 kuželek. Opravdu parádní představení této pohodové hráčky, která vždy rozdává úsměvy na všechny strany.

Poslední oceněná kategorie byla nejužitečnější hráč ligy a tím se stal Pavel Štěpán. Pavel dokázal urvat 25 b a výrazně tak pomohl k vítězství svého týmů Bručuoni. Velká gratulace.

Přebor je u konce, účast týmu potvrzena, ceny rozdané a nezbývá než popřát krásné léto, pohodové dovolené a v září v plné síle.