Loď Jacka Sparrowa byla potopena!!

Rekordní sérii vítězství v řadě Sparrowců, která činila 23 zápasů bez porážky, byla včera ukončena týmem Holubník, který do prvního zápasu nasadil hosta Kubu Halavína. Kuba ukázal své kvality a dokázal hodit 213 b a velice tak napomohl k ukončení vítězné šnůry. Kuba který naskočil pouze na jeden zápas, tak předvedl, že se dokáže soustředit na jeden jediný zápas a ukázal své kvality v celé své kráse. Posíláme velkou gratulaci Kubo!!

Vítězným týmem večera se ziskem 18 bodů se i po úvodní prohře stal tým Sparrowci, který přidal do svého náskoku další dva body a vede tabulku už s náskokem 31 b a skoro jistě může slavit obhajobu titulu a postup do velkého finále. Na druhém místě je tým Holubník který může slavit postup do malého finále. Na třetí pozici je Slza se ziskem 80,5 b a čtvrté Diablo (79,5 b) tady se nám schyluje k velkému boji o bronzovou příčku. Hodně napoví zápasy mezi sebou těchto týmů.

Skvělý večer včera prožil Pepa Kozumplík. Tento vlasatý ďáběl se stal nejlepším hráčem večera s průměrem 189, zároveň skalpoval pět svých soupeřů a společně s Vaškem Saláškem byli nejužitečnější hráči večera. Pepa si navíc odnesl ještě nejvyšší nához večera a to krásných 223 b přidal k tomu ještě nához 209 b. Pepa si přinesl formu z devítky, kde jako první nasázel 300 b a zapsal se tak do dějin. Tímto skvělým večerem jen dokazuje obrovské své kvality a v nově připravovaném turnaji (finále jednotlivců dne 16.6) bude patřit k horkým favoritům. Pepo posíláme gratulaci.

Ale ať nezapomene i na ostatní. Hranici 200 bodů včera ještě přehodil Vašek Salášek (208), Miroslav Dufek (207) a druhý který dokázal přehodit hranici dvakrát bylo ,,letadlo,, Mira Breburda, který se blýskl náhozy 203 a 201 b a všem patří poděkování za oku lahodné náhozy.

cof_soft

Dostáváme se k motivační soutěži. Tentokrát byla vyhlášena za první shozené parohy. Co čert nechtěl, parohů tento hrací den padalo opravdu hodně a tuhle soutěž asi už nebudu vyhlašovat, nebo dostanu jak se říká přes hubu J Láhvinku si nakonec odnesl Libor Hlubuček a patří mu gratulace za parádní bowlingový kousek. Poslední hrací večer nás čeká vyhlášení, potvrzení účasti na další ročník a hlavně ocenění týmů a jednotlivců. Těším se na Vás. Mára J