V divizi řádí borec z jiné planety!!!

Před čtrnácti dny Divize lámala rekordy, největší postrach kuželek byl tehdy Vašek Salášek a neporažený tým byli Hovniváli. Vokurky měli rekord v průměru týmu za hrací večer a Zabijáci měli nejvyšší nához všech Rubínových lig. Sám jsem byl natěšený a čekal další galapředstavení v této lize.

Přesně polovina těchto úžasných výkonů pokračovala i tento hrací večer. Hovniváli po pomalejším začátku sezóny ničí vše, co se jim do cesty postaví. Hovniváli prodloužili sérii vítězných zápasů na 12 kuliček v řadě, jejich maskot který valí kuličky před sebou, pravděpodobně bude nějaký Herkules, nebo jiný bájný hrdina s velkou silou, který prostě nedopustí aby kulička uhnula ze své cesty a to je určitě titul v Divizi a účast ve velkém finále. Bude velice zajímavé sledovat další hrací večer, Hovniváli pokud vyhrají potřetí za sebou všech šest zápasů za hrací večer, překonají dosud nejdelší sérii vítězných zápasů v řadě. Ovšem to si budeme muset chvilku počkat. Lídrem Hovniválu, je asi borec z jiné planety jménem Vašek Salášek. Vašek dokázal podruhé v řadě atakovat průměr 200 za hrací večer. Před posledním zápasem jsem si říkal, zda nevzít špendlík, nebo něco jiného a zkusit jaká barva krve poteče. Nakonec se Vašek zastavil na průměru 196,5 což jde dle záznamu z kosmické lodi, čtvrtý nejlepší průměr historie Rubínové ligy a to Vašek třetí top průměr hodil právě v minulém kole. Je to tak přátele, tento napůl člověk, napůl návštěvník z jiné planety láme rekordy, ničí kuželky, krade svým soupeřům body a v neposlední řadě vyhrává láhve do sbírky. Dle záznamu si Vašek odnesl za speciální soutěže už čtvrtou láhev a stal se tak největší sběratelem. Takže jak to tak vypadá, skvělý alkohol máme jen u nás a na ostatních planetách galaxie asi mají prd J Jediná disciplína kde Vašek našel přemožitele byla v nejvyšším náhozu hracího dne. Tam úřadovala Amazonka Radka Valíkova. Radka dokázala na dráze číslo jedna hodit krásných 236 b a jen o kousek jí nevyšlo přemazat rekord dalšího neskutečného borce Romana Látala, který drží rekord právě na jedničce. Posílám velkou gratulaci a ať to padá i dál..

Rád bych zmínil nejvyšší týmový nához, kdy mužstvo Vokurky atakovala hranici 600 b a s náhozem 582 b včera kralovali. Skvělá práce borci. To máme tak to nejdůležitější shrnuto a můžeme se těšit na další hrací večer, kdy budeme sledovat sérii Hovniválů, zda Zabijáci nebo Vokurky se pokusí zaútočit a ještě se poprat o první místo… Rád bych všem popřál krásné velikonoce a ve zdraví opět na Bowling Darst Rubín. Mějte se fajn.