Sparrowci k nezastavení, zabrzdí je někdo ?

Dne 19.3 se konal třetí hrací večer v nejvyšší Rubínové lize a to v Superlize. Na čele byl tým Sparrowci, druhý byl Holubník, třetí Diablo a čtvrtá Slza, která jediná neměla vsazeného Jokera. Slza se ho jako poslední tým rozhodla vsadit právě v tento večer a tím pádem Superliga je první skupinou, kde tuto dvojnásobnou šanci využili již všichni.

Vítězným týmem třetího hracího dne se stali Sparrowci, kteří vyhráli všech šest zápasů a získali 24 bodů. Sparrowci celý večer předváděli krásné náhozy, jejich týmový průměr se zastavil na 533,83. Hlavně duo Vašek Salášek a Verča Dufková byli celý večer nezastavitelní a házeli strike za strikem. Vypadá to, jakoby Sparrowci někam spěchali, nebo nějaký další hrací večer potřebovali vynechat, protože jejich náskok je už 18,5 b na druhý tým Holubníku.  Na třetí příčku se dostala Slza a na čtvrtém místě je Diablo. Právě Diablo předvedlo nádherný souboj s vedoucím týmem Sparrowců, kdy hlavně Pepa Kozumplík předvedl jízdu krále. Pepa v tomto souboji dokázal naházet nejvyšší nához celého dne a zároveň i ligy a to 233. Diablo prohrálo tento zápas v poměru 560:562 jen o „kozovné“ pirátky“ Verči. Tohle byl zápas večera.

Celkově nejlepší hráč byl výše zmiňovaný Pepa Kozumplík. Pepa nezačal úplně dle svých představ. Ale po prvních dvou hrách se rozhodl kuželky ničit. Od třetí hry Pepa sázel dvoustovky jak na běžícím pásu. Začal právě s 233 proti Sparrowcům, ve čtvrté hře to bylo rovných 200, v páté hře Pepa hodil 213. Tři dvoustovky v řadě, ….. to se jen tak nevidí. Pepo opravdu velký respekt a gratulace, byla radost to sledovat.

cof_soft

Dostáváme se k užitečnosti. Tam byla vyhlášena speciální soutěž, pro nejužitečnějšího hráče večera a při shodě rozhodne vyšší nához. Na prvním místě se umístili společně Vašek Salášek a Robin Jeřábek. Oba borci prohráli jen jeden zápas a pro svůj tým získali 5 bodů. Tekutou cenu si nakonec odnesl Robin za vyšší nához 226,  jen o dvě kuželky méně hodil Vašek (224). Krásný souboj pánové a gratulace.

Uvidíme na čtvrtém hracím dni, jestli někdo zastaví jízdu Sparrowců. Pro dramatický závěr ligy by se to mohlo někomu podařit. Mějte se krásně.