Zabijáci drží vedení v Divizi!!!

V neděli 17.3. se odehrálo druhé kolo Divizní ligy na Rubínu. Do druhého hracího dne, vstoupil tým Zabijáci jako lídr této skupiny s pouhým půl bodem náskoku před Hovniváli. Udrželi Zabijáci vedení i po druhém hracím večeru???

Hovniváli hned první zápas dokázali naházet nejvyšší nához hracího dne a zároveň i celé skupiny. Jejich součet se zastavil na 585 b a hned se dostali do čela tabulky. Ve druhém zápase právě dva vedoucí týmy nastoupili proti sobě a výsledek byl 470:513 pro Hovniváli a potvrzené první místo. Třetí zapas oba týmy vyhráli a už to vypadalo, že Hovniváli nikdo nedokáže zastavit. Ovšem od čtvrtého zápasu, kdy poprvé Hovniváli prohráli na dráze číslo čtyři, se přetrhla šnůra a nakonec Zabijáci udrželi první místo a o bod dokonce náskok navýšili. Nedokážu si vysvětlit, kde se stala chyba. Ovšem známe to všichni, když se nedaří, může se člověk rozkrájet a prostě to nejde. Do hracího dne vstoupil tým Magnum z Jokerem. Magnum dokázal nahrát 12 bodů a poskočil v tabulce na třetí místo, ale je zatím jediný tým, kdo nasadil Jokera. Takže zatím se nedá přesně říct, zda to byl dobrý tah, nebo nebyl.

dav_soft

Nejlepší hráč večera byl Robin Jeřábek, který měl krásný průměr 173,17 b a zároveň předvedl nejvyšší nához hracího dne a to 214 b. Robe opravdu pěkná práce a posílám gratulaci a ať to padá i nadále. Tekutou cenu si odnesl Andy Francis, který byl nejužitečnější hráč večera, když získal pro svůj tým 5 bodů a jen jednou našel přemožitele. Andy zároveň přehodil hned dvakrát hranici 200 b (205,202).

Druhý hrací večer je za námi, liga nám ukazuje vyrovnanost týmů a bude velmi zajímavé sledovat, jak to nakonec celé dopadne. Mějte se fajn Mára.