Jako den a noc v 1.lize!!!!

V uterý 12.3 se odehrálo druhé kolo 1.ligy, kde kraloval Maxim Turbulenc, když první hrací večer vyhrál všechny zápasy. Ovšem druhý hrací večer tento tým nezvládl a byl nejhorší tým tohoto večera. Maxim tak předvedl dvě tváře, ovšem první tvář byla na Jokera, takže Maxim dál vede 1.ligu a to zatím s velkým náskokem.

Na druhém místě jsou Spliteři a třetí jsou Žabinští Vlci. Právě oba tyto týmy se dělí o vítězství druhého hracího večera se ziskem 16 bodů. Na posledním místě je tým ZTP, který zatím tým lepí, jak je to jde. ZTP tento hrací večer uhrálo krásných 15 bodů a dotáhlo se bodově na týmy před sebou. Zrovna tento hrací večer ZTP ukázalo, že rozhodně nebudou jen do počtu v lize a krásným náhozem 566 b zatím stanovili nejvyšší nához ligy. Velmi se při této hře blýskl Vašek Kovařík, který dokázal hodit svůj osobní rekord a zároveň nejvyšší nához hracího dne, za který si odnesl tekutou cenu. Vašek dokázal na dráze číslo dva naházet 236 b a jen o kousek mu utekla tabule. Byla to hra kde strike létal za strikem, ať Vašek zamířil vlevo, či vpravo, kuželky už padali dopředu strachem. Známe to všichni dobře, když to padá, tak to padá a je to krásná hra a hlavně oku lahodící podívaná. Za krásný nához a podívanou posílám velkou gratulaci a hlavně ať se daří i nadále.

cof_soft

Nejlepším hráčem večera a taky celkovým je zatím Roman Látal, který vede opravdu o parník. Roman včera dvoustovku přidal taky (212), což je v jeho podání klasika a bych byl překvapen, kdyby se tak nestalo. Krásnou hru předvedl i Milan Bažant, který nasázel 211 b, jeho kolega Petr Švanda si hodil rovných 200 a poslední co přehodil metu „200“ byl Tomáš Hladík (201) Děkuji všem za krásný večer a velmi pohodovou atmosféru. Za 14 dní se uvidíme na třetím hracím dni a třeba přijde i JOKER? J