První Rubínovou devítku vyhrál Pepa Kozumplík!!!

V sobotu 9.2.2019 se odehrála první Rubínová devítka na Bowling Darts Rubin. Je to série turnajů na celý rok. Každou druhou sobotu v měsíci bude herna od 11h patřit této sérii. Za každý jednotlivý turnaj budou hráči uděleny body dle propozic a v listopadu 2019 si 24 nejlepších hráčů zahraje velké finále.

A jak první turnaj dopadl???

Turnaje se zúčastnilo 24 hráčů, kteří odehráli tři kvalifikační hry. Nejlépe se kvalifikace povedla Laďovi Dědičovi, který zahrál součet 684 kuželek. Nejvyšší nához kvalifikace a zároveň celého turnaje zahrál na druhém místě Pepa Kozumplík s náhozem 264 kuželek. Do semifinále postoupilo 12 hráčů a hrálo se na dvě hry na součet. První nepostupující a zároveň druhou nejlepší ženou turnaje se stala Ivetka Dostálová.

Semifinále nekompromisně ovládl Matěj Bednařík s průměrem 253 bodů. Do finále nám postoupilo 8 hráčů a ti hráli na jednu hru, kdy 4 hráči vypadávají a do Superfinále postoupí nejlepší čtveřice. Prvním nepostupujícím se na celkovém pátém místě stal Vašek Salášek, který se zároveň stal výhercem ceny ve formě Free startu na další turnaj. Do superfinále nepostoupila ani nejlepší žena turnaje Mirka Bárková, ale bojovala statečně a patří jí velká gratulace.

V superfinále se nám sešla čtveřice hráčů, kterým se první finálová hra počítala. Pepa Kozumplík s náhozem 234 b, Honza Kratochvíl (234 b), Lukáš Koryťák (210 b) a Libor Hlubuček (193 b).

Pepa a Honza předvedli v Superfinále souboj na ostré nože. Jejich hry se nakonec zastavili na číslech 254 a 252 b. Takže o celkovém vítězi rozhodli pouhé 2 body. Vítězem první Rubínové devítky se tak stal Pepa Kozumplík, druhé místo obsadil Honza Kratochvíl, třetí místo vybojoval Lukáš Koryťák a čtvrté místo obsadil Libor Hlubuček. Všem posíláme gratulaci za krásné finále, kde opravdu bylo na co se dívat.

Ostatním hráčům děkuji za účast a pohodovou atmosféru a těším se na Vás na březnové devítce dne 9.3.2019. Na stránkách www.bowlingdartsrubin.cz je online osazovačka na turnaje. Mějte se Mára

Výsledky ZDE