Charitativní bowlingový turnaj

Premiéra je za námi ❤️❣️ první charitativní bowlingový turnaj se opravdu vyvedl👏👏 Tímto chceme poděkovat všem za účast a za přispění na dobrou věc 😍👏👍 byli jste všichni užasní🔝🔝 …a k výsledkům …pro nás jste vítězové všichni !!!😍 …a komu se nejlépe dařilo ??? Vítězem se stal Kamil Škorvánek, druhé místo si zasloužil Vašek Salášek a krásné třetí místo obsadil Matěj Béďa Bednařík…nejlepší žena nejen bowlingu Laura Neová…nejvyšší nához večera získal Kuba Halavín….vedlejší soutěž v šipkach se hrou Hi-score suverénně vyhrál Radim Kozumplík před druhým Marek Captain Škrabal a třetí Laura Neová….vítězům gratulujeme👏👏👏🔝🎳🎯 a ještě jednou VELKÉ DÍKY VŠEM ….vybraná částka 12.125,- bude přidána příští týden k výtěžku z šipkoveho turnaje a předána Nadačnimu fondu dětské onkologie Krtek. Všechny tímto srdečně zveme na vyvrcholení této 2turnajove charitativní akce příští sobotu 17.11.2018 v Bowling Darts Rubin