Finále dvojic „9“

Velké finále devítkových dvojic se odehrálo v úterý 6.10. Do turnaje vstoupilo 15 hráčů a tak musel hrát i organizátor. Děkujeme všem hráčům v této nelehké době za účast. Turnaj se bodoval trojnásobně a tak mohl s celkovým pořadím hodně zamíchat. Jak to dopadlo celkově??

Na třetím místě se umístila dvojice Pepa Kozumplík a Andy Francis. Jejich součet byl 1768 b. Skvěle hrající dvojice Jirka Pryček a Jack Sparrow brala druhé místo se součtem 1891 b. Mimochodem tato dvojice byla první, která dokázala všech osm her překonat hranici dvoustovky. Dobrá práce borci.

Ovšem vítězná dvojice řádila ještě víc. Jejich celkový součet byl rekordních 1942 b. Je to nejlepší součet za celou roční tour. Dvojice byla ve složení Mira Breburda a Miloš Nemeškal. Pánové, tohle bylo opravdu galapředstavení.

Dostáváme se k celkovému pořadí. Na třetím místě mezi muži se umístil Jirka Pryček se součtem 490 b. Druhé místo mezi muži obsadil Mira Breburda se součtem 595 b. Nejlepší ženou turnaje a zároveň celkově čtvrtá v pořadí se stala Verča Dufková se součtem 510 b.

Nejlepším hráčem celé tour se stal Miloš Nemeškal se ziskem 625 b.

Všem moc děkujeme za roční tour, plnou krásných výsledků, rekordních součtů a hlavně skvělé atmosféry. Už teď se těšíme na další ročník tohoto turnaje. Tým Bowling Darts Rubín.