Strikovaná 7.9.2020

V pondělí 7.9.2020 se odehrál druhý turnaj s názvem Strikovaná. Tento nový turnaj si začíná získávat čím dál více přiznivců, což nás nesmírně těší.

Poprvé na naše dráhy zavítal Jarda Uher, velice úspěšný hráč, trenér a reprezentant. Dokázal své obrovské kvality i u nás prodat?? Odpověd je jednoduchá. ANO! Jarda byl ve dvojicí s Verčou Dufkovou, která mimochodem minulý turnaj dokázala vyhrát.

Kvalifikaci vyhrála právě dvojice Jarda a Verča se ziskem 70 b. Náskok na druhou skvěle hrající dvojici Jirka Radil a Jirka Pryček byl 12 b, což je opravdu hodně. Třetí místo obsadila dvojice Michal Šťastný a Mirka Růžičková.

Do semifinále nám postoupily všechny dvojice. Semifinále nám opět ovládla dvojice Jarda Uher a Verča Dufková se ziskem 61 b. Druhou dvojicí byla Michal Šťastný a Mirka Růžičková. Tato dvojice byla poslední, která se dala dohromady, ale klapala jak dobře namazaný stroj. Třetí místo brala dvojice Jirka Radil a Jirka Pryček, poslední dvojice která proklouzla do finále byl Mira Dufek a Pepa Kozumplík. Dokázal někdo ve finále zastavit Jardu a Verču??

Čtvrté místo celkově získala dvojice ve složení Mirka Růžičková a Michal Šťastný, bronz si vyházela dvojice Jirka Radil a Jirka Pryček. Druhou příčku získala dvojice Mira Dufek a Pepa Kozumplík. Zlato tak může slavit Jarda Uher a Verča Dufková. Od začátku až do konce si tato dvojice za vítězstvím šla a moc šancí soupeřům nedala. Dokonce Jarda a Verča v poslední hře kvalifikace naházeli součet 28 b, což o 1 bod je zatím rekord tohoto turnaje.

Všem děkujeme za parádní atmosféru a těšíme se na další turnaj, který bude 29.9 od 18h.