Finálové kolo Kanec Superligy

Nejlepším týmem večera se stal tým Válečci se ziskem 16 bodů. O bod méně si připsal tým Hovniváli, který v posledních dvou hracích kolech hrál výborně. Nejlepším hráčem kola se stal Martin Gabrhel s opravdu famózním průměrem 195,25. Nejlepší ženou kola se stala Markéta Gabrhelová s průměrem 178,25.Nejvyšší nához dnes předvedl Robin Jeřábek a Markéta Gabrhelová. Oba dva si připisují nához 211 b.

Jak to dopadlo celkově??

Nejlepším týmem Kanec Superligy se stávají Válečci. Pro Válečky je to už druhý titul v řadě. Jejich bodový zisk se zastavil na hodnotě 117 b. Druhé místo obsadil tým Figury se ziskem 96 bodů. Bronzovou příčku vybojoval nováček soutěže tým Hovniváli (74,5 b). Nepopulární bramborovou příčku obsadil Holubník se ziskem 64 b. Poslední příčka zůstala na Maxim Turbulenc (54,5 b).

Mezi jednotlivci řádil Vašek Salášek. Vašek si odnesl hned tři ceny. Začneme od nejlepšího muže. Vašek se s průměrem zastavil na hodnotě 188,50. Nejužitečnějšího hráče vyhrál Vašek s 25 body, které sebral svým protihráčům. No aby toho neměl náhodou málo, sebral i cenu za nejvyššího nához Kanec Superligy. Jeho hodnota byla krásných 245 sražených kuželek. O pouhou jednu kuželku sebral nához Miloši Nemeškalovi. Můžeme být rádi, že Vašek nemohl vzít cenu za nejlepší ženu 🙂 Velká gratulace mr. Salášek!!!