Žabinští Vlci vedou 1. ligu!!!

Svůj vstup do nového ročníku Bowlingové KANEC ligy si připsala i 1. liga. Složení 1. ligy se trochu změnilo a do ligy nám zasáhl druhý nováček soutěže a tím je tým Čučoretky.

Do čela tabulky se po prvním hracím dni dostal tým Žabinštví Vlci, který se ziskem 13 b má jeden bod náskok před druhými Zabijáky. Na třetím místě je tým Zoombi a prozatím poslední je nováček Čučoretky. Ovšem rozdíl mezi prvním a posledním místě je šest bodů, což nám ukazuje velkou vyrovnanost této ligy a je se opravdu na co těšit. Nejlepší průměr (469,25 b) drží tým Zabijáků. Zabijáci mají na svém kontě i nejvyšší nához prvního hracího dne a to 528 b.

Nejlepším hráčem večera se stal Andy Francis s průměrem 176,25 a nejvyšším náhozem 203b. Přesně o kuželku méně (202 b) hodil jeho týmový kolega Laďa Dědič a to jsou jediné dvoustovky v tomto dni. Nejlepší žena ligy je zatím Šárka Smejkalová s průměrem 150,50. Šárka zároveň vyhrála motivační soutěž, když dokázala dvakrát hodit strike s červenou kuželkou na první pozici. Šárka si tak odnesla tekutou cenu a my posíláme gratulaci.

Musím zatím říci, že 1. liga se sešla ve skvělé partě a není nouze o zábavu, popichování, stěžování na vše možné (vše v legraci) a to hlavně od skvělého týmu Žabinských Vlků. Tento tým opravdu baví své okolí a užívá si krásu bowlingu. Všem týmům děkuji za parádní atmosféru, večer jsem si užil a bavil se.

Uvidíme se na druhém hracím dni, kdy má volno tým Zabijáků. Pirát ,,Jack“