Bowlingová KANEC 2. liga – prostě No Stress

Do nového ročníku Bowlingové KANEC ligy vstoupila i 2. liga. V této lize máme nováčka soutěže a tím je tým No Stress. Jak se s prvním hracím dnem tento tým vypořádal? Nevedl si vůbec špatně a hned první hrací den dal o sobě vědět.

Právě nováček soutěže se nám totiž po prvním hracím dni zabydlel na čele tabulky. No Stress dokázal uhrát 14 bodů a před druhým týmem Stodolou má náskok jednoho bodu. Obě družstva mají shodně tři výhry a pouze jednu prohru. Na třetím místě máme Supermax (10b), čtvrté místo patří Bručounům (8 b) a poslední místo zatím patří Legionářům (5 b).

Nejlepší týmový průměr tento den zahrála Stodola (463 b) a nejvyšší nához vedoucí tým No Stress a to krásných 536 b.

Mezi jednotlivci zahrál skvěle Vladimír Varmuža z týmu Supermax. Vláďa si odnesl titul nejlepšího hráče s krásným průměrem 171,75 a taky se stal výhercem motivační soutěže … takže si i odnesl tekutou cenu. Nejlepší ženou 2. ligy se stala Sabina Valder z nového týmu No Stress. Sabča zahrála průměr 157,75 a bude určitě útočit na titul nejlepší ženy celého ročníku.

Dostáváme se ke kategorii nejvyššího náhozu, kde kraloval Jiří Pryček. Jirka dokázal hodit nához 224 b a je prvním hráčem v mužské kategorii, který tuto metu překonal a zapsal se tak do historických tabulek. Jirka překonal (v prvním hracím dni) i všechny hráče Superligy a to zaslouží uznání. Jeho nához se zrodil v poslední hře, kdy Jirka dokázal nasypat hned šest křížů v řadě a hodně tak pomohl svému týmu Legionářů k zatím jedinému vítězství v lize. Skvělá práce…

První den máme za sebou a můžeme se těšit na druhý hrací den, kde už budeme hrát ve čtyřech týmech a tudíž šest zápasů. Volno na druhý hrací den má tým Supermax.