První Joker navštívil 2.ligu

V neděli 27.10.2019 nám herna na Bowling Darts Rubín patřila ligovým soutěžím. Na programu máme od 14h a od 18h první a druhou ligu. Zatím nepadl žádný zlých padouch a vzhledem k tomu, že tímto hracím dnem se přesouváme do druhé půlky soutěže, bylo už opravdu na čase J

Na začátku rozhozu 2.ligy nám opravdu tým Zoombi zlého padoucha dal a jeho výsledek se tak v tomto hracím kole bude dvojnásobit. Zoombi totiž další hrací den mají volno a poslední hrací den se hraje pouze čtyři zápasy a bude následovat vyhlášení. Žádný další tým se nerozhodl nasadit Jokera a tak můžeme si projít výsledky.

Vítězným týmem večera s jedinou prohrou byl tým Zoombi a jeho bodový zisk v tomto kole byl opravdu krásných 23 bodů a díky dvojnásobku, tým Zoombi připsal do své pokladnice 46 bodů!!! Zoombi tak upevňují první pozici v lize a s velkým náskokem bude čekat jak dopadne páté soutěžní kolo, kde právě tým Zoombi má volno. Nejvyšší týmový nához nám předvedl tým Stodola. Stodola dokázala jako první tým přehodit hranici šestistovky a to přesně 605 b a připsala si tak bonusový bod do tabulky.  Dokáže někdo smazat velký náskok týmu Zoombi a v posledním hracím kole bude o co bojovat?? To uvidíme příště..

Dostáváme se k jednotlivcům, kde nejlepší byl v tomto kole Miloš Mrázek. Miloš dokázal uhrát krásný průměr 180,33 a taky byl výhercem motivační soutěže o tekutou cenu. Soutěž byla vyhlášena na součet striků, ale až v posledním frajmu. Miloš jich dokázal uhrát pět, stejně tak jako Pavel Štěpán. Pánové po poslední hře jdou na dráhy a mají rozhoz mezi sebou, kdo dá dříve strike. Miloš ho poslal hned prvním hodem a láhev byla po zásluze v jeho rukou. Velice gratulujeme. Miloš byl také jediný muž, který dokázal hranici dvoustovky atakovat a to přesně náhozem 200 b.

Mezi ženy máme hned tři královny večera. Lenka Zvěřinová má na svém kontě dva nejvyšší náhozy (220, 214) a nejlepší průměr večera v ženské části a to krásných 178,83. Druhá královna večera byla s náhozem 211 b Dana Mrázková a poslední královna byla Mirka Bárková, která pro změnu odešla jediná neporažená v tomto hracím dni. Takže skoro všechny statistiky ovládly ženy, patří všem velká gratulace a přejeme ať to padá i nadále. Pánové, běžte radši trénovat J