Dvakrát přišel zlý padouch a tým Přišli jsme jen na pivo navyšují náskok v 1.lize!!

Po odehrání soutěžního kola 2.liga se nám upravují dráhy, organizátor si vše chystá na 18 hodinu, kdy nám své soutěžní kolo odehraje 1.liga. Vše se povedlo, týmy jsou na značkách a dokonce nám hned dva týmy vsází zlého padoucha. Jsou to vedoucí Přišli jsme jen na pivo a Supermax. Bude to dobře vsazený Joker???

Pivaři mají opravdu neskutečnou formu a vyhrávají tento hrací večer se ziskem 22 bodů a když to zdvojnásobíme, tak jejich bodový zisk je krásných 44 b a upevnění první pozice. Krásně vsazený Joker a do posledního hracího večera půjdou s velkým náskokem. Krásná práce a posíláme gratulaci. Důkazem toho jsou týmové statistiky pro tento hrací večer. Nejlepší tým co se týče průměru i náhozu jsou právě ,,Pivaři“ a jejich výkony jsou tyto: nához krásných 591 b a průměr 524,50 a oba tyto výkony budou zapsané v historických tabulkách. Gratulace ještě jednou. Supermax získal 11 b a celkově teda 22 b a to je posunulo na celkové třetí místo v tabulce, ovšem nutno podotknout, že ostatní týmy mají zlého padoucha stále k dispozici. Uvidíme jak se nám situace vyvine v dalším hracím kole.

Nejlepší jednotlivec se nám stal Honza Kratochvíl. Který má zároveň nejvyšší nához tohoto hracího dne a to krásných 236 b, pak přidal Hozna ještě nához 201 b.  I tyto náhozy pomohly ke krásnému průměru, který atakoval hranici 190 a nakonec se zastavil na hodnotě 189,67. Opravdu krásná podívaná tohoto borce. Zdárně se snažil držel krok s Honzou jeho týmový kolega Radim Kozumplík. Radim se blýskl dvěma náhozy 224 b a s celkovým průměrem 183,33. Opravdu úderné týmové duo. Dvoustovku nám ještě přidal Michal Letzel, který předvedl nához 211 b  a poslední dvoustovku předvedl Vláďa Varmuža a její hodnota byla 202 b. V ženské části byla nejlepší Mirka Růžičková s průměrem 165,17. Gratulace všem.

Výherce motivační soutěže, který byla stejná jako v odpolední lize, se stal Petr Švanda. Petr dokázal posbírat osm striků, což je třetina toho, co získat mohl. Opravdu krásná podívaná a Petr nám ukazuje, jak je nesmírně silný v koncovkách utkání. Petr totiž hraje jako třetí hráč a koncovka utkání tak leží čistě na jeho bedrech. O to větší gratulace mu patří, za tento krásný výkon.

Na pořadu budeme mít pátý hrací večer, kde mají volno ,,Pivaři“ a na ostatní týmy se budu těšit. Určitě k nám přijde i zlý padouch. Opravdu se máme nač těšit.