Nový rekord herny, upevnění pozice Válečků na čele. To vše nám přinesl další hrací večer v Superlize!!

Čtvrtý hrací večer má za sebou Superliga, která předvádí neskutečnou podívanou a nebylo tomu jinak i teď. Nejvyšší Rubínová liga potvrzuje, že jsou zde ty nejlepší týmy. Dvojnásobný vítěz Superligy Sparrowci jsou na sestupovém místě a to jen dokazuje, že rozložení lig na tento ročník dle průměru bylo velice správné rozhodnutí a ligy jsou mnohem napínavější. Rekord herny?

Ano, padl nám nový rekord herny, ale jméno našeho rekordmana zůstalo stejné. Vašek Salášek už se nechtěl pravděpodobně dělit o rekord s Lucií Kelpenčevovou a tak přidal tři kuželky a rekord posunul na neskutečnou hranici 268 b!!! Vašek si za rekord odnesl tekutou cenu, která byla vyhlášena na začátku hracího večera. Obrovská gratulace rekordmane!!!

Vašek byl zároveň jeden ze dvou postrachů včerejšího večera. Vašek se stal nejlepším hráčem, když podruhé za sebou dokázal uhrát průměr nad 200 b a to přesně 206,33 a setnul hlavy pěti svým soupeřům. Druhý postrach večera byla Markéta Gabrhelová, která byla nejlepší žena a druhá celkově co se týče průměru (193,33) a stejně jako Vašek pětkrát její gilotina sekala hlavu soupeřům. Vašek i Markéta si berou body navzájem a proto ani jeden z nich nakonec neodešel neporažený. Krásná podívaná těchto super hráčů!!! Oba dva mají na svém kontě dvě hozené dvoustovky. Vašek už zmíněných 268 a 222 b, Markéta hodila 200 a 222 b. Co dodat, tyhle dva berou vše, co se sebrat dalo.

Až na třetím místě byl doposud nejlepší hráč Superligy a zároveň nejlepší jednotlivec celé Rubínové ligy Miloš Nemeškal. Miloš drží formu a jeho průměr se zastavil na hodnotě 188,50, kdy mu pomohla jedna dvoustovka s hodnotou 219 b, stále tak je nejlepší hráč Superligy i celé Rubínové ligy. Krásná práce ať forma drží i nadále.

Druhý nejvyšší nához včerejšího večera nám předvedl Zbyněk Fiala. Zbyněk dokázal hodit krásných 230 b a předvedl velkou snahu. Tým BC Devils totiž tento hrací večer mají vsazeného zlého padoucha a jejich bodový zisk se tak dvojnásobí. Bohužel 10,5 uhraných bodů nebylo asi úplně podle jejich představ, ale pořád máme před sebou dva večery.

Radim Kozumplík přehazuje dvoustovku s hodnotou 205 b a Pepa Kozumplík přidal nához 203 b. Tímto je výčet dvoustovek u konce.

V týmech opět řádí Válečci. Za tento hrací večer připisují 26 b do své pokladnice a jejich náskok na čele je už 24 b!!! Válečci tak míří k titulu v Superlize.

Včera nám Válečci ukazují nához 603 b a jen potvrzují má slova. Jejich průměr se zastavil na hodnotě 555 b, což je třetí nejlepší průměr této sezóny. Zastaví jim někdo cestu k titulu ve zbývajících kolech? Necháme se překvapit, ale kurz bude velice vysokýJ