Zoombi bez prohry útočí na první místo ve 2.lize!!!

Vítězem hracího dne v 2. lize se stal tým Zoombi. Tým, který málem zrušil účast v Rubínové lize a těžce sháněl hráče, se stává postrachem v lize. Do týmu přišly nové tváře, kapitánka skvěle organizuje a koučuje, hráči šlapou a je vidět týmová pohoda, která se dostavila velmi rychle. Zoombi získávají v tomto hracím dni 26 b a jsou neporaženým týmem. Posíláme velkou gratulaci.

Druhým nejlepším týmem večera se stali Bručouni se ziskem 19 bodů a až třetí jsou tentokrát Jitrnice se ziskem 12 bodů, ovšem stále drží první místo v lize. Ovšem Jitrnice i Zoombi budou mít ještě volný hrací den a ostatní týmy se můžou dotáhnout bodově, obzvlášť z toho důvodu, že zlý padouch v této lize stále nepřišel. Uvidíme, jak nám situaci zamotají následující hrací dny.

Nejlepší hráčem večera se stal právě nováček v týmu Zoombi a tím se stal Jan Weingart, který kraloval ve všech statistikách. Honzík setnul hlavu všem svým soupeřům a stal se neporaženým hráčem. Průměrově se mu taky velice dařilo a byl nejlepším hráčem (174,67) a stal se majitelem nejvyššího náhozu v hracím dni, když se mu podařilo zahrát krásných 209 b. Velice povedený vstup do Rubínové ligy a posíláme velkou gratulaci. Druhou dvoustovku přidal jeho kolega Pavel Štěpán, který si připsal nához 202 b. Víc dvoustovek už nám nepadlo.

Vítězem motivační soutěže se stala Žaneta Dědičová, která pomáhala Bručounům. Soutěž byla vyhlášena na nejvíc striků v řadě. Žanda měla stejně jako nejlepší hráč večera Honzík, který se ovšem zachoval jako gentleman a láhev přenechal. Krásné gesto a Žanda si tak může za svůj výkon dát večer odměnu. Posíláme velkou gratulaci a rádi jsme tě zase viděli na dráze Žando J

Za čtrnáct dní nás čeká další hrací den, kdy bude mít pauzu tým Jitrnice. Máme už jen dva hrací večery, kdy nám týmy mají možnost použít zlého padoucha a zdvojnásobit tak svoje body. Poslední hrací večer, se nám hraje o dva zápasy méně a nebylo by tedy vhodné tuto možnost schovat právě na tento večerJ, ale to je samozřejmě vaše rozhodnutí.