Jitrnice drží vedení ve 2.lize!!!

Po druhém hracím dni máme stále na čele nově složený tým Jitrnice. Jitrnice tak v novém složení ukazují své kvality a dobře doplněná soupiska dělá problémy ostatním týmům. Ovšem vítězným týmem druhého večera se stala Stodola, která nám tak poskočila na druhé místo v tabulce. Bručouni druhý hrací den mají pauza, takže to vypadá na velice zajímavou a vyrovnanou ligu, kterou budeme bedlivě sledovat J

Tým Zoombi musel povolat s pomocí organizátora soutěže dva náhradníky na poslední chvilku, když už to vypadalo, že tým Zoombi ukončí své působení v Rubínové lize. Naštěstí se vše dokázalo vyřešit a tým Zoombi může pokračovat a my jsme rádi. Právě z týmů Zoombi máme nejlepšího hráče celého druhého dne.

Mirka Bárková dokázala přes všechny útrapy se koncentrovat na hrací den a ve složení s Bredly Bradáčem a Dančou Bradáčovou jí to dobře klapalo. Rád bych právě Bredlymu a Danči moc poděkoval, že tak narychlo si přišli zahrát a pomoct.

Mirka nám dokázala uhrát nejlepší průměr (174,67), ke kterému ji také pomohl nejvyšší nához dne a to krásných 215 b, za který si odnesla tekutou cenu. Posíláme velkou gratulaci za krásný výkon. Mezi muži byl nejlepší jednotlivec Miloš Mrázek s průměrem 172,50. Nejvyšší nához a jedinou dvoustovku mezi muži má na svědomí Lukáš Mandelík. Lukáš nám předvedl nához 202 b. Gratulace pánové. Jsem velice rád, že liga zůstala kompletní a všem bych chtěl poděkovat za pomoct. Těším se na další hrací den, který bude 13.10.2019 a volno má vedoucí tým Jitrnice.