Přišli jsme jen na pivo navyšují náskok v 1.lize.

Druhý hrací večer má za sebou i 1. liga. Na čele máme stále tým Prišli jsme jen na pivo, který svůj náskok ještě navýšil. Parta okolo Radima Kozumplíka v nové sezóně šlape na výbornou. Jejich náskok na druhý tým Zabijáků je už deset bodů. V lize zatím nikdo nepožil možnost si svůj hrací večer zdvojnásobit, tudíž máme reálné odstupy. Dokáže někdo v dalších hracích dnech zastavit ,,Pivaře“??

Tento hrací večer máme opět několik krásných výkonů, které se zapisují do historických tabulek Rubínové lize. V jednotlivcích měl velmi povedený večer Honza Kratochvíl (Prišli jsem jen na pivo), který zahrál nejlepší průměr večera (189,17), byl nejužitečnějším hráčem kola, když sekl hlavu pěti svým soupeřům. Honza dlouho držel i nejvyšší nához večera a mohl si odnést tekutou cenu, právě za tuto disciplínu. Ovšem na dráhu číslo jedna se postavil tým Žabinští Vlci, kde své umění předvádí Milan Bažant s náhozem 221 b a jeho týmový spoluhráč Petr Švanda. Petr dokázal uhrát nához 234 b a to byl nejvyšší nához hracího dne. Petr si tak odnesl tekutou cenu, kterou ovšem předal své spoluhráčce a jako pravý gentleman popřál pěkný večer. Peťo krásné gesto a patří ti velká gratulace za předvedený výkon. Právě při této hře padl nejvyšší nához večera a to krásných 592 b. Vlci tak mají v držení i tuto statistiku. Nejvyšší průměr večera zahrál ovšem dosavadní lídr ligy a to právě ,,Pivaři“ a i jim patří gratulace.

 V celkových statistikách nám kraluje Radim Kozumplík. Radim zatím získal nejvíce bodů (9,5), drží nejvyšší nához ligy (243 b) a je nejlepší jednotlivec celé ligy s průměrem 187,33!!! Radim tak na začátku sezóny má opravdu formu a táhne tým za postupem do Extraligy!! Dokáže někdo přibrzdit Radima a jeho tým? O tom si povíme zase příště. Na třetí hrací den má volno tým Supermax. Na ostatní týmy se těším.