Pivaři na čele 1. ligy a Radim Kozumplík králem večera!!!!

Svůj první start v nové sezóně má za sebou i 1.liga.  V této lize se nám sešlo pět týmů a každý z nich bude mít určitě ambice postoupit. Vzhledem k tomu, že vždy jeden tým má volno, může se taktizovat i s nasazením zlého padoucha, ale zatím se tak nestalo. Jak nám probíhal první hrací večer??

První hrací večer nám ovládl a kraloval jeden hráč. Tímto hráčem je Radim Kozumplík, který ovládl naprosto vše, co se dalo. Sám si hodil svůj nejlepší bowlingový výsledek. Poprvé v kariéře dokázal v jednom hracím dni shodit tři dvoustovky (243,203,202). Nához 243 b je zároveň i nejvyšším náhozen celé ligy. Radim svůj průměr zastavil na hodnotě 195,17 a neprohrál jediný zápas. Připsal si jen remízu v úvodní hře a pak nám předvedl one man show krále večera. Jeho série striků snad nemají konkurenci, double, triple nebyl problém a to třeba v jedné hře i dvakrát. Radim dokázal motivat svůj tým a svými výsledky je dotáhl na první příčku se ziskem 20,5 b a nejvyšší týmový nához, který se zastavil na hodnotě 582 b. Radime tohle bylo velké galapředstavení a patří ti velká gratulace.

Vzhledem k tomu, že Radim všem sebral všechny statistiky, podíváme se na hráče, kteří přehazují dvoustovku. Druhý nejvyšší nához večera předvedl Vláďa Varmuža s výkonem 213 b, hned za ním byla Mirka Růžičková, která relaxovala v Itálii, ale nechtěla prozradit kde J Mirka dokázala hodit 212 b. Poslední, kdo přehodil hranici, byl Luděk Dvořáček s náhozem 208 b a všem posíláme gratulaci.

Týmově nám Pivaři berou první místo, nejvyšší nához (582) a nejlepší průměr (516,17) nám dokazuje jejich nadvládu v tomto hracím večeru. Najde se nějaký tým, který dokáže zastavit lavinu tohoto skvělého, mladého týmu Pivařů? Počkáme si na druhý hrací večer…