Bručouni a nový tým Jitrnice na čele 2.ligy!!!

Říká se, že dlouhá pauza od sportu způsobuje herní pokles a ztrátu formy, ale jsou taky přesně opačné případy a přesně něco takového se stalo v 2. lize. Musím se sám za sebe přiznat, že měl opravdu neskutečnou radost a možná to prožíval víc, než dotyčný hráč, kterého vám brzo prozradím J

Do ligy nám vstupuje nový tým Jitrnice a to ve složení Jirka Vlček, Zuzka Kosová a Lukáš Mandelík a právě Lukáš je ten hráč, který předvedl famózní večer. Vrátil se k bowlingu asi po půlroční pauze a jeho nadšení se nedá slovy popsat. Každý hod si užíval, nasával bowlingovou atmosféru, která mu evidentně hodně chyběla.

Lukáš ovšem předvedl něco, co se málo komu povede. Po tak dlouhé pauze předvedl jízdu krále, ničitele kuželek a pro své soupeře byl skoro k neporažení. Lukáš zahrál famózní průměr 188,50 a hned se zapsal do rekordních statistik. Lukáš hned dvakrát přehodil hranici dvoustovky (214, 204) a skalpoval čtyři své soupeře. Luke to byla jízda krále a přejeme, ať to tak padá i nadále.

Druhým borcem, který řádil jak černá ruka, byl Milan Krčma z týmu Bručouni. Milan nasázel hned tři dvoustovky (202,202,201) a jen jednou prohrál zápas a stal jsem nejužitečnějším hráčem večera. Milan byl druhý nejlepší jednotlivec večera s průměrerm 181,67. Ovšem poslední statistiku ovládla žena. Lenka Zvěřinová je držitelka nejvyššího náhozu a to krásných 222 b. Krásná práce.

Vítězem hracího večera jsou hned dva týmy. Bručouni a právě nový tým Jitrnice mají na čele shodný počet bodů (19,5 b) a rozhoduje vyšší průměr. Na třetím místě je tým Stodola, kde skvěle zahrál Tadeáš Sova, který si připsal nához 200 b a byl posledním, kdo hranici pokořil, gratulace velká.

Úvodní kolo máme teda za sebou a můžeme se těšit na další hrací dny. Další hrací den má volno tým Bručouni a do soutěže nám poprvé zasáhnou Legionáři. Bude to velká změna?