Třetí královna Rubínové devítky a to s rekordním finálovým součtem!!!!

Máme za sebou osmý turnaj Rubínového ,,9“ Jokera. Dva poslední turnaje nám vždy celkově ovládla žena a toto pravidlo pokračovalo i do třetice a to ještě s absolutně rekordním součtem ve finále. Pánové budou muset zabrat, něžné pohlaví nás pěkně válcuje a to prosím bez HDCP!!!

Po odehrání třech her se nám seřadila postupující dvanáctka hráčů. Mezi tyto se tentokrát nedostala celkově třetí žena v turnaji, kterou se stala Verča Dufková a posíláme ji gratulaci. Do turnaje nám po dlouhé době zasáhl Kuba Halavín a hned postoupil do semifinále. Turnaj si přišla vyzkoušet i Anetka Nováková, která moderuje turnaje na Bowlingu Brno, rádi jsme tě viděli J Další nováček byla Nela Glajsová, která si přišla zahrát se svým manželem Vladímírem Glajsou. Nela ani Anetka bohužel dál nepostupují, i když předvádí krásné výkony. Třeba to vyjde příště. A jak to dopadlo??

Semifinále nám rozstřílel démon Pepa Kozumplík, který se součtem 522 b vyhrává semifinále. Dál postupují obě ženy a to Lenka Zvěřinová a Mirka Bárková, takže stále nemáme rozhodnuto v ženské části.

Do finále nám postupuje ještě Mira Breburda, skvěle hrající Jirka Pryček, mladý zabiják Radim Kozumplik, ostřílený Luděk Dvořáček a bombarďák ze Zlina Milan ,,Milis“ Krčma. Kdo se nám prokousal do superfinále?

Z první pozice pokračuje Pepa Kozumplík, druhá Lenka Zvěřinová, třetí je létající Mira Breburda a poslední je Milan Krčma. Musím podotknout, že Milan postoupil jako poslední, ale s náhozem 243 b, což je neskutečné!! Takové výkony nám finále ještě nepamatuje. Úžasné představení všech hráčů. Páté místo a první nepostupující a tím pádem free start na další devítku si vybojoval Jirka Pryček s výkonem 222 b. Šesté místo s výkonem 215 b obsadil Luděk Dvořáček, sedmé místo a zároveň druhá nejlepší žena turnaje je Mirka Bárková a osmé místo obsadil Radim Kozumplík. Všem gratulace za parádní výkony.

A dostáváme se k těm nejlepším. Poslední místo ve superfinále, ale zároveň třetí nejlepší muž je Milan Krčma. Milan předváděl skvělé výkony, má na svém kontě dohozené parohy 4 a 6, což je skoro nemožné dohodit, ale Milan to prostě dokázal a tento moment si budu ještě dlouho pamatovat, good job Milane!!!

Třetí místo ve superfinále a zároveň druhý nejlepší muž se stal Mira Breburda. Máme zde nejlepší muže turnaje a druhého v superfinále, tím se stal Pepa Kozumplík, který zahrál nejlepší průměr (233,1), ale ani to nestačilo.

Celkový vítěz, nebo spíš vítězka byla Lenka Zvěřinová!! Lenka nám už po několikáté ukazuje své kvality. Ve finále a následně v superfinále nám zahrála součet 533 b, což je absolutní rekord za všechny odehrané turnaje. Lenka nám společně s Pepou drží také nejvyšší nához turnaje, když oba dokázali hodit 278 b a nedali tak prakticky nikomu šanci.

Co k tomu dodat? Lenka je naše třetí královna Rubínové devítky s rekordním součtem a to jasně dokazuje, že vítězství je ve správných rukou.

Posíláme obrovskou gratulaci a děkujeme za krásné a oku lahodící výkony.